červene oči

Príspevok v téme: červene oči
rr

Mam problem s cervenymi ocami-krvave zilky v bielku a viecka su tiez viditelne cervene a medzi mihalnicami sa tvoria take supinky. Alergia to nie je, skusal som uz vsetko mozne:ocnych lekarov,alergologov,vyter oka bol negativny,rozne kvapky,masticky mali opacny ucinok ale nic nepomaha.Kvapky Visine su dobre ale len na bielka ale nemozem ich pouzivat stale lebo po par hodinach je to este horsie.Za rozumne rady vopred dakujem.

fiona

ja som mala istu doba asi 2 mesiace cervene-krvave oci, stale som chodila ocnej, skusala jedny antibioticke kvapky za druhymi, Visine alebo Ocuflash vobec nezaberali. Nakoniec bola pricina v zapale mocoveho mechura, na ktory dost trpim. Dr. vravela ze to ma priamu suvislost, ako aj chlamydie. Po prelieceni infektu moc.ciest zmizli aj cervene oci.

agatha

Visine je najlepsi na oci .Stoji 98 sk ...je bud na vytazene,zacervenanen oci .Alebo na suche oci .Dokonca i Visin pre ludi kt. dlho robia s pocitacom .
Ja osobne som ho pouzivala ked som makala 14 nastky v Bare ..slabe svetlo ,cigarety ,vzdy som revala...A tak Visine pomohol ,mne cerveny

samotqa

suxe oci? to mas asi taky pocit akoby si mala piesok v oku... mas nedostatocne vlhku sliznicu... alebo povrx oka... nesostatok tvorby slz, ktore oko zvlhcuju... na to sa potom pouzivaju tzv. umele slzy... myslim, ze visine taky v zltom obale je na tento problem...