MUDr. Rastislav Trška

aktualne

dalsi packal.
aspon takto ich menovite pranierovat, ked uz nic ine. kebyze viem programovat, tak naprogramujem stranku, kde sa budu kazdy den takto pridavat mena, to by bola rekordna navstevnost webu.

Janka19861986

Dobrý deň, dlho sam váhala či napísať svoj názor. Nakoniec ho píšem. Bola som u pána doktora koli abdominoplastike. Lekár milý i keď hodne roztržitý. Nevie kde mu hlava stojí na pohľad. Dohodli sme sa že mi spraví abdominoplastiku. Pretože som bola po pôrode a výraznom schudnutí. Operoval ma nakoniec, nosila som sťahovacie nohavičky ktore mi doporučil lekár. Po 5 týždňoch som z výsledku bola zhrozena stále mi tam zostala,, pneumatika teda len kožka na bruchu. Tváril sa že operacia dopadla dobre. Ja som spokojná nebola a žiadala som nápravu. Dobre som spravila, ale na radu ineho lekara som si kupila normálny stahovaci pas lebo nohavičky stahovacie ktore dal pan doktor neboli dostačujuce. Čize ma operoval znova, a dobre že som na tom trvala pri druhej operacii nastali komplikácie lebo z prvej operacie mi nezrástla koža s tou častou podtím. Vznikla mi tam prázdna dutina brala sa z nej aj hystologia pre istotu. Doktor mi po tejto druhej operácie povedal že sa to naozaj len výnimočne stáva.No po konzultacii s inym lekarom to bolo z dosledku že dávali obyčajne stahovacie gaťky. Po tejto druhej operacii som 5 týždňov nosila stahovaci pás. Výsledok bol o niečo lepši ako po prvej operacii ale na bokoch po okrajoch jazvách ostali hrčky zo zle zošitej rany. Aby lekár nezvladol ani na druhý krát spraviť klasickú operáciu tak ako má je už teda dosť. Na moju reakciu ked som mu ukazovala tie hrčky povedal že to sa stáva po takýchto operáciach. Na to mi povedal že mám prísť za dva mesiace na kontrolu. A to mi stačilo už som sa tam neukázala. Dohovorila som si konzultaciu v Banskej Bystrici na klinike a lekár mi vysvetlil že to bola spackaná a zle vypočítaná operácia. Tak som už teraz po oprave z BB a je to konečne tak ako to má byť. Takže už by som v živote k ,, doktorovi,, ako si vraví nikdy nešla. Dva krát som si mu ľahla pod nôž a nikdy v živote. To je moja skúsenosť. Bohužiaľ