Som anorekticka?

Príspevok v téme: Som anorekticka?
Júlia2000

Ahojte. Mam 13rokov,160cm a 39kg. Trcia mi panvove kosti a aj chrbtiva no stale mam pocit ako keby ze mam velke brucho. pouzivam po jedle prehanadlo lebo viem ze po tom schudnem. za pol roka som schudla 8kg.vsetci vravia ze nejem. no tak napr. na ranajky mam jablko na desiatu salat a bebe keksi a na obed hoci co co mama navari ale je napr jeno kuracie kridlo a tri zemiaky podla mna je to dostacujuce na veceru nejem nic ale cvicim.Ked daco zjem hoci aj kusocek jablka boli ma brucho. nejedavam pecivo ani banan ci hrozno,mastne jedla,ine maso ako kuracie,vyprazane,cokoladu ani nijake cukriky a pod iba ked tak bebe keksi.ked priberiem iba o malicky gram tak mam nervy a idem sá vyzvracat aj ked so mna nic nejde. kazdy den som na vahe aj 8krat a stale pozeram ci som tlsta pri zrkadle. nosim rada vacsie vaci aby nevideli aka som tlsta. hovoria mi ze som anorekticka no ja si to nemyslim. teda sa chcem spytat ci naozaj som alebo nie. dakujem

x1x

z toho čo píšeš ti môžem povedať jednoznačne - ÁNO, máš poruchu prijmu potravy... čo najskôr to začni riešiť pretože ver mi (zažila som to) je to peklo... daj sa dokopy a začni viac papať... nemusíš jesť čokolády ale skús zaradiť ešte niečo aspoň na večeru a pomaličky pridávaj... keby som to neprežila, neodvážila by som sa tu písať...ale viem o čom hovorím... zachráň to, máš len 13...