Problémy s rodičmi

Príspevok v téme: Problémy s rodičmi
miška

Píšem sem 1x a vlastne ani neviem či to sem patrí ,ale neviem na koho sa obrátiť.Vlastne chcela by som sa poradiť či niekto má podobný problém lebo už to nezvládam a kôli tomu ani nespávam.Mojím problémom sú rodičia.Mám 46 rokov super rodinu fantastického manžela proste žili by sme si v pohode keby nám život nesťažovali rodičia.Je to na dlhé písanie ale podstata je v tom že sa doteraz nevedia zmieriť s tým že som nechala vysokú školu po 1.ročníku proste aj na školu som išla preto že som mala hrozne prísnu výchovu a odísť z domu bolo pre mňa vyslobodenie.Ked videli že ani po 6 rokoch chodenia s mojím manželom nás nerozdelia vzdali to.Mám super zamestnanie manžela momentálne robí von a teším sa na seba ako puberťáci proste sme v super pohode.Ale... ked prídu naši všetko im vadí či na mojich detoch či čo ako robíme a jednoducho zakaždýn ked odídu to skončí mojím plačom.Už to psychicky nezvládam všetko riešim úpne ináč ako moji rodičia s detmi mám kamarátsky vzťah a pritom sú dospelí 20,21 všetko mi povedia čo ja som nemohla naši do mna rýpu.Napr.Ako sa mi môže 21 ročný syn zamilovať vraj najprv škola potom láska.Proste všetko riešia príkazmi a zákazmi a ja už mám toho plné zuby.Som citlivá ryba a všetko veľmi ťažko znášam.Minule mi tiež niečo vyčítali za syna/chlapcov som pritom tak vychovala že vedia žehliť piecť variť proste do blata i do kaluže majú vzor u manžela všetko robíme spolu/tak som ocovi povedala nech nechá výchovu detí na mna tak mi povedal vetu čo ma dorazila "veď ked budem chcieť sa ťa môžem aj vzdať alebo ťa vydediť.To bola asi posledná kvapka odvtedy sme už 3 zýždne nekomunikovali a jednoducho na to sa nedá zabudnúť.Manžel mi radí aby som sa nato vykašlala ved máme svoj život.Len mimochodom mám brata ten je rozvedený môže ocovi aj vynadať aj tak bude všetko ok.Prosím má niekto podobný problém? Už neviem ako ďale sú mi to rodičia ale takto dalej nevládzem,Už som sa rozhodla že neustúpim i ked mi je do plaču ked nie som s nimi v styku som kludnejšia ale trápi ma zas čo bude dalej ak by sa niečo stalo takto sa mám s nimi rozísť.Ďakujem Ďakujem.