Oranzove hlieny v stolici - rakovina?

Marko70

Dobry den.Nasiel som vas prispevok .Dokazeme vam pomoct bez chemoterapiii a ozarovani.Mame za sebou vela vynikajuch vysledkov .. hovorim o celkovom vylieceni sa..Ak mate zaujem tak ma spatne kontaktujte..Nejde o ziadne farmaceuticke lieky plne chemie ktore maju za ulohu predlzovat vasu liecbu a samozrejme nevyliecit vas. V kazdom pripade za info nic nedate ..

p.kolpor@gmail.com

Majuska88

Chcem sa spytat akp to dopadlo. Ja som 3mes po porode a mam tiez probl s oranzovym hlienom v stolici. K tomu mam bolesti pdbruska,naduva ma. Stolica ok. Len ten hlien. A diskomfort v ppodbrusku. Uz som absolvovala rektosskopiu aj to riesim. No zatial je to v stadiu riesenia o co ide. Ako to vlastne dopadlo aky si mala nakoniec probl? Vdaka

Brahmaputra

To s tym nebude suvisiet, praveze si si zlepsila zivotny styl.. to okultne krvacanie moze byt z viacerych dovodov.. mozes mat podrazdene hemoroidy, mozes mat kludne aj nejaky zapal.. hlieny v stolici su takisto niekedy priznakom rakoviny ale ani nemusia.. mozes mat napr. alegriu na nejake potraviny, alebo aj ak mas biely silny povlak na jazyku.. moze to byt z mliecnych potravin atd. mozes mat citlivu sliznicu alebo mozes mat zvyseny vyskyt bakterii v crevach.. tvoj stav moze mat naozaj vela dovod takze si radsej zajdi k lekarovi... ;)

Zaira89

Brahmaputra ja som teraz zmenila stravovanie a zacala som cvicit kazdy den,vylucila som pecivo moze to byt aj tym?

Brahmaputra

Hlieny v stolici moze sposobyt kludne aj ten sopel.. je to tiez hlien ktory ti steka z nosa do traviacej sustavy.. kedze ale mas tie hlieny uz asi mesiac, striedaju sa ti ciste a oranzove, budes mat nejaku poruchu... mozno aj z nespravneho stravovania. Oranzovu farbu mozu sposobit niektore latky v organizme.. Takze by si mala zajst k lekarovi ze co tie oranzove hlieny sposobuje. Hlieny by si nemala mat a hlavne nie oranzove :D :/

kabel

tvoja diagnoza je uplne jasna:prilis sa sledujes, prehmatavas, obzeras, skumas svoje telesne prejavy a ztoho ti prepina.

Zaira89

Obcas ma zaboli vlavo dole ale to skor z toho ze si tam stale chytam a stlacam....Hlieny mam uz asi mesiac,niekedy priesvitne niekedy oranzove.Chora som bola ano teraz tento tyzden som mala silne nadchy a zapal mandli.Creva si viem po porode obcas nahmatat asi ked ich mam plne ale inak ma nebolia

Brahmaputra

A nezmenila sa ti stolica v poslednom case? Kolko tie hlieny uz trvaju? Takze nemas vobec ziadne bolesti v oblasti criev? To skryte krvacanie by mohlo byt aj z hemoroidov... Mas tych hlienov vela ci malo... Nemala si v poslednom case nadchu alebo si nebola podchladena? Ono to moze mat naozaj vela dovodov... kedze nemas bolesti a trapia ta len oranzove hlieny tak to neni priznak rakoviny....