Činska kuchyna

*inko

mne cina chuti, no uz zoparkrat sa mi stalo v restauracii, ze pocas jedenia sa mi objavila zvlastna reakcia. Obrovsky cerveny pálivý flak na krku a hrudniku, pálenie zvnútra a strpnutie sánky, tlak v usiach.... neviem si to vysvetlit, no stalo sa mi to vzdy iba pri jedení v cínskej restike (vzdy to bola ina restauracia)..

Zitkaobe

mne sa čínske kuchyne veľmi páčia ale klasika je klasika .. skus si o tom preštudovať niečo viac .. dnešný dodávatelia ti vyrobia kuchynu akú si len vymyslíš ... pozri si napr. článok domabyt.zariadim.sk :)

chili

Ja sa pytam ako je to doma na sr lebonja robim v irsku v cinskej a robim s jedom a tu je vynikajuca cina ale od ozajsnej cinskej kuchyni sa lisia pretoza original cinska kucyna nie je nikde

m8cr6

hmm... naposledy ked som bola, dala som si akože hovadzie maso..a hoavdzie maso je predsa také tuhšie nie? tie svalové vlákna sú vidieť aj cítiť na jazyku aj keď je úplne do makka spravené...ale to čo som mala...to bolo jak keby zo zadku nejakého zvieraťa.. jak keď odrežete od kurata chvost..je to také tukové, makké, neje sa to, teda ja to nejem :D...tak presne tak mi pripadalo to maso v tej omáčke...neviem čo to bolo.jakmile som to začala žuť, vyplula som to do servítky lebo sa mi dvihol kybel...ale inak varia chutne...ked je to to, čo tam píšu a nie nejaký zatúlaný pes alebo čo..no a nie často to jesť. nie je to zdravé. ja mám problém so zadržiavaním vody a to ich jedlo mi fakt nerobí dobre...vždy po takom obede alebo večeri mám druhý deň ráno opuchnuté prsty a viečka....

simcatko558

fajnotka to je :) len minule keď som bola v čínskej reštike na obed, tak som mala pocit, že jem potkana :D ale inak mi to chutí :)