Stazene dychanie a travenie

Príspevok v téme: Stazene dychanie a travenie
HladamRadu

Dobry den. Mam 28 rokov a obraciam sa na Vas s prosbou o radu, kedze chodim po vysetreniach a zatial bez vysledku. V minulosti som mala problemy s dychanim, ktore sa objavuju aj teraz. Alergologia - nezistili nic, plucne - nic. Bola som u neurologicky - rtg c chrbtice-"prechod do paradoxnej kyfozy s vrcholom v C6 bez kostnej konstrukcie" a okrem toho aj neurogenny tetanicky syndrom. Chodim na rehabilitacie, ale nepomahaju, navyse mi byva slabo a mam zavraty, ked sa najem. A asi 3 mesiace mam caste grganie - aj ked nic nezjem. Niekedy mam taky problem s nadychnutim, ze sa mi rozbusi srdce, mam zavraty, hucanie v usiach. Predpisali mi Guajacuran a ine neriesia. A ja som uz z mojich stavov zufala, neviem, ako si pomoct. Za vsetky rady Vam dakujem.

Ivan146

Mám taký istý problém tiež tetaniu a ťažké dýchanie , závraty , atď . Aj sa vám podarilo niečo zistiť .?

salamandra

No skus jedno centrum ,kde robia celostnu a bioregulacnu medicinu.Tam ti urobia take specialne biorezonancne vysetrenie celeho organizmu, nemozes to mat aj psychicke? Ak chces mi napis na hekate1@azet.sk a tam ti napisem o nich viacej. My sa tam liecime cela rodina,ked je nejaky problem a sme spokojni.