Pocit po klystíre

redka

ved pomaly postupne ale tak aby si balonik nepiňustila do polohy kedy akoby zacne z teba tahat miesto toho aby do teba tlacil :) proste pomalym ale plynulym tlakom

Prezyvka55

Radsej vypit liter saratice a dalsi liter cistej vody, aspon si tym clovek nedodzube crevnu floru ako pri klystire.

redbatica2

tam pri tom baloniku (ja mam jeden balonikovy a jeden ten co sa zavesi taky 2 litrovy) aby si ti do seba dostala jednym tahom aby si akoby nenechala ten balonik natiahnut do seba spatne obsah z creva... tazko sa to vysvetluje ale casom si najdes system... len sa nenechaj znechutit... ja teraz robim velke klystiry vecer cca o siedmej no a na druhy den mam pekne ploche brucho nenafuknute... a prazdny pocit v bruchu, volny... mam pocit ze aj cistejsiu hlavu :D

Aneta14

nie asi to bude ten vzduch, pretoze ten balonik sa nedal naplnit uplne do plna a nedal sa mi ani cely vyprazdnit tak som nalievala na dva krat a minula som vzdy polovicu,

redbatica2

tak ale aj tak ked si ho naplnila doplna tak tam vela vzduchu nemohlo byt... ja som myslela ze ci nemas ten hadickovy... tam treba najskor vypustit vzduch z hadicky a az tak zaviest

Aneta14

jasne tak v tom je to, nemam ten vysiaci ale ten balonikovy, sice som sa snazila aby tam vzduch nesiel ale tak asi malo :D

Aneta14

hej to som presne urobila, aj som pochodila a tak, tak neviem..
mozno zato moze to ze mi priteka zlc do zaludka (reflux) ale uz som s tym dlho nemala problem a teraz ten pocit bol podobny tak mozno to. Uvidime ako to bude zajtra

redbatica2

a aku nadobku mas na klystir? ci si si tam nenafukala vzduchu alebo co ja viem... hadicka musi byt odvzdusnena pred tym ako si ju zavedies

redbatica2

miniklystir so robim hocikedy kedy ma napadne ale nikdy som nemala takyto problem... ked si si dala tu vodu tak si trosku polezala na chrbate? zdvihla panvu a lahla na pravy bok? to by sa malo aby sa boda dostala co najdalej do creva.... mozno to nebolo sposobene klystirom... mozno ten pocit vyvolalo neco ine...