Naša úžasná polícia

Príspevok v téme: Naša úžasná polícia
Vivien1221

Nečudujem sa, že sa dievčatá boja nahlásiť znásilnenie.Hnusní, netolerantní, nespravodliví, drzí, neprofesionálni, necitlivý takí sú.Naša užasna polícia stojí za hovno.Týmto člankom chcem upozorniť ak si ešte niektorí myslia že polícia s označením Pomáhať a chrániť naozaj pomáha a chráni.
Ak si o tom chcete prečítať viac našla som o tom viac článkov napríklad chcizapomenout.blog.cz
alebo
vivienella.blog.cz
...Aké mate skusenosti s políciou vy??
Sú vobec nejaké dobré skusenosti?

ferko mikloško

... som bezúhonný občan SR bez záznamu v registri trestov ... som aktívny šofér 13 r bez nehody ... šoféroval som a nafúkal som 1,8 ‰ pod ťarchov osobných problémov ... sám som zastavil pred hliadkou nikto ma nezastavoval ... bez spôsobenia škody na majetku tak isto bez spôsobenia ujmy na zdraví ... polícia SR mi za to odobrala VP
... ďalej dávam do pozornosti ... písanie SMS za volantom je poďľa výskumov ďaleko nebezpečnejšie ako podgurážený šofér ... to keď sa postavíte v centre hoc akého večšieho mesta tak min. každý 10 šofér sa s tým mobilom aj baví ale ešte som nepočul o 1 šoférovi, ktorému by bol za to odobratý VP ... to znamená, že polícia SR je diskriminačne zameraná proti určitej skupine šoférov a riadi sa zákonmi z dielne KDH ... hanba polícii SR

adka///

Mozno ze ma ukrizujete ,ale ja mam s policiou dobre skusenosti ,mne sa stratil otec v lese museli sme volat polcajtov a nakoniec ho nasli dehydrovaneho a v poslednej chvily.Ochota ,ludsky pristup ,dole pred nimi klobukom a kludne sem mozem napisat ,ze islo konkretne o nitrianskych policajtov.

sandokánové oči len biznis

ferko však oni tie správy píšu jeden pre druhého policajt pre vyšetrovateľa ten pre prokurátora ten pre sudcu tak potom 1 napíše 1 vetu a je to samé sebou čo vymyslia dokola to obmieľajú to je neskutočné to sú orangutáni v džungli to je len papierovačka vykazovanie nejakej práce to nie je tvorenie žiadnej hodnoty len deštrukcia postih pretrhanie vezieb nič korektné tak ľudia robte na tu mašinériu to by som zrušil hneď taký anihumánny systém to iná hlava vymyslela lopatu by som im dal do ruky a makať a nie sa na mobiloch hrať škoda reči treba zažiť osobne to policajné kocúrkovo čo oni vedia len zakazujem nariaďujem dávam lehotu odoberám oznamujem atď. to by Ste skorej pochopili terminátora čo by Vám dal ultimátum ako ich čo oni píšu majú čo doháňať tak možno v r 2038 sa im to podarí počas ich praxe slovom aj skutkom ferko nedaj sa a prídeš na to ja ich drbem

ferko mikloško

... polícia SR robí z ľudí kriminálnikov ... v zahraničí má polícia vážnosť napr. v USA tam neexistujú vtipy o policajtoch tak niečo na tom bude ... idete na policajnú stanicu niečo riešiť tak v 1. rade riešte či tam máte známosť a vybavíte inač si na Vás zgustnú ... pomáchať a chrániť to je len holá fráza to v skutočnosti tiež neexistuje dokážu chrániť ale len určité vybrané skupiny ... postupy polície Vám vždy narobia kopec problémov v bežnom živote ... policajt sa s Vami o ničom inom baviť nebude pri skutku a podstata ho nezaujíma položí Vám len otázky naučeného typu ako somárik kde čo ako koľko a pod. a tak aj potom vyzerá smiešne policajná správa ... všetko robia automaticky a občan sa len k tomu môže vyjadriť ale či to niekto niekedy zobere k úvahe na to zabudnite ... proste robia si tam čo chcú a ešte si posilňujú kompetencie tak vitajte v policajnom štáte hh ani sa im nečudujem že chrápu v noci na nočnej za tie platy ... Vaša polícia

mam56

Vieš, ono skúsenosti môžem mať podobné ako ty, ale možno ide o niečo iné.
Pokutovať a prenasledovať by už malo byť archaizmom po tom, čo sem napíšem ja.
Ja som s ich službami v globále spokojný. Akurát by si mali dať pozor na to, čo hovoria a nech neprovokujú, keď ich nikto neprovokuje. Kto sa postaví jednému policajtovi akoby sa postavil celému štátu.
Ja môžem vyzerať ako grandmaster Wing Chun, ale ja nemám záujem o konflikty, manuálne.
Ryba smrdí od hlavy, tá sa má zamyslieť kde sú chyby.
1. Školenia na extrémne situácie, v skratke, ak je nejaký debil tvrdý, tak treba byť ešte tvrdší, v prvom rade rečami, nie bitkou. Vulgarizmy sú grátis. Pozerať vždy do očí, oči sú bránou do duše.
2. Veriť človeku, ktorý sa na nich obráti, pohľadom na tvár a typológiou tváre možno zistiť o akú osobu ide.
-"tvar hlavy veľa napovie" - pozriem sa a viem.
3. Zákony treba trochu upraviť a vniesť do nich aj ľudský faktor, nie sme žiadne stroje, inak porušia zákon práve policajti...
-treba najprv využiť tzv. náhradné tresty.
4. Peniaze treba získavať aj iným spôsobom a nielen pokutovaním, žiaden človek nie je stroj.
Majte sa. Idem pohľadať nejaký vtip:-)
Inak, asi táram zase dve na tri, lebo mám vypité a trpím schizo.

ferko mikloško

... ty si len knedľa že tresnoprávne dôsledky za vyjadrenie názoru hh za € si môžeš dovoliť pomaly všetko na Slovensku polícia je taká úplatná že sa ti ani nesníva ...

sob rudolf

Prečo toľko zovšeobecňovania na jednom mieste? Veď to hádže špinu aj na poctivých policajtov, ktorí robia svoju prácu dobre. Kydať na niekoho pod rúškom internetovej anonymity, tomu hovorím odvaha. Ja osobne som sa stretla aj s úplne normálnymi policajtmi - ochotnými pomôcť, znalými svojich právomocí, nezneužívajúcich svoje postavenie ani rešpekt, ktorý (aspoň vo mne) vzbudzujú. Mrzí ma, ak mal niekto zlé skúsenosti, ale tie možno mať aj s lekármi, úradníkmi, šoférmi verejnej dopravy.... a ani zďaleka to nesvedčí o tom, že všetci lekári, úradníci a šoféri stoja "za houby".

mate59

áno, je to tak, aj mne sa to stalo, môže sa jednat o banálnu vec,mohol si ho legitimovat,mne zanechal aj tel. číslo.Ak sa nedostavíš, pošlú ti obsielku.

jozef 214

potrebujem radu,policajt prišiel ku mne domov a oznámil mi že mám ísť na výsluch,žiadny papier mi nedal ani poštou ani osobne,je to normálne?

hanka9

Vivien122

v podstate mas pravdu

ale pre istotu pozri § 11 Obcianskeho zakonnika vraztane § 19 odst. 2 a 3

no najmä § 373 odst. 1 Trestneho zak.