Gynekolog

Príspevok v téme: Gynekolog
problém15

Mám 15 a rozhodla som sa navštívit gynekologičku. Našla som nejaku v okoli lebo v dedine v ktorej byvm je iba gynekolog a radšej otvorene poviem svoje problémy žene než nejakemu chlapovi. Sex som ešte nemala nie som hlupa aby som v 15 začala s niekym spavat a potom sa bať že budem tehotná. idem tam bez mamy lebo v poslednej dobe chodím po doktoroch moc a mohla by si namyslat že simulujem(už teraz mi to vykrikuje) . chcem tam ist lebo ma trápi vytok hlienovitý a dosť zapácha mne to vadí a neviem či je to mykoza alebo niečo ine a radšej pojdem skor ako by som mala ist neskor. nemam žiadne svrbenie ani palenie nič ale pre isotu idem. a ešte by som si chcela dat spravit hormonálny profil kvôli tomu , že mam viac ochlpenia napr. na hrudi alebo na rukách ako zvyčajne ženy mavaju takže s myslím že mam viac mužskeho hormonu .bojím sa že ma nezoberie ked prídem bez rodiča ale fakt nechcem do toho mamu zaťahovať. myslite že je to odbry napad ist tam alebo mam počkat do 18?

lilyiankaa

určite nečakaj do 18rokov, ak máš nejaké problémy ..... s mamou ísť nemusíš, môžeš ísť kľudne sama a samozrejme, že ťa vyšetrí