Anorexia - Pezinok PPP

KateM

Oni boli bohovské :) Tak som zvedavá keď dorazím v stredu tam kedže tam idem už po druhý krát tak v skutku viem čo ma aspoň tak už čaká. Dufajme že bude super kolektív aký som mala minulý rok . Tak o režime viem aký bol takže asi to bude stále rovnaké pre ppp-čkárky.

Meretseger

Tak sestričky sú tam bohovské, to je jedno, aké boli predtým, teraz sú skvelé, až se mi po nich stejská :) No a režim je o samom autogénnom tréningu (3x denne) a vychádzky tak na hodinku denne dostaneš, až keď pekne papáš, mám dojem, že to bolo všetko, na čo sa mohli PP-čkarky tešiť :D Ale tak večerný klub, kde sme vypĺňali dotazníky alebo kreslili podľa rozprávky nemal chybu, to bola taká podivnosť... Režim je v podstate vraj dosť prísny, ale mne pripadal celkom v pohode, asi že som zvyknutá na to ženské, najmä na A-čko.

KateM

Skôr by som rada vedela ako to tam je teraz a potom by som povedala aké to tam bolo to podľa toho čo asi chceš vedieť o psychosomatickom či sú tam stále tie isté sestričky a či je režim rovnaký :)

Meretseger

Bolo by dobré vedieť, aké to tam bolo pred rokom... lebo viem zhruba, ako to tam vyzerá teraz, ale aké to bolo pred rokom, ani srnka netuší... Teda na psychosomatickom. O ženskom toho viem dosť -_-