Priatel sa mi nabural na pokec

Príspevok v téme: Priatel sa mi nabural na pokec
Dawia

Ahojte. Moj frajer sa mi nabural na pokec. Nastavil si plusko, a zobrazil sa mu moj archív, kde som si pred dwomi rokmi písala s takymi debilmi o sexe. Bolo to len z nudy aj ekd to znie divne. V to leto, bol priatel prec skoro cele prazdniny, ja som bola cele leto doma, bez priatelov, kt. boli na brigadach, prazdninach. Noazaj som bola vonku asi 1x. Priserne som sa nudila, bolo to len z nudy aby som zabila cas, kedze nik normalny mi neodpísal, len samy uchyly. Frajer mi to powedal az po 2ch tyzdnoch. Plakala som, mrzi mato, a neospravedlnuje vie, ale stale na to mylsim, a ked som si to spetne prečitala, naozaj sa mi chcel vracat:(.. Povedal, ze ma miluje,a mame to uzavriet, a nechat to tak, ze mi odpusta, ale pokec mi zrušil.cCHAPEM HO! JE na nocnej, a cchem mu napisat sms, co mu mam napisat? ze ma to mrzi? ze ho milujem? je to hrozne, viem, ale to písanie strvalo cca par dní.. poradte mi prosím:/

Prezyvka55

Dawia no tak ked ti neva ze nejaky uchyl nad tebou cez net onanoval tak je to v pohode potom :D
No cakal preto ze za a) chcel si to premysliet b) cakal na v hodnu prilezitost c) chcel si to nechat ulezat v hlave

Dawia

Ano, viem ale prečo mám vlastne pocit zlý ja? nevem to vyswetlit..niezeby osm ho podviedla, to nie..! ale stale som nato myslela že som špina..atd..ano je to hrozne. ešte sa chcem opýtat prečo to podla vas drzal v sebe 2 tyzdne?

Iveta Michael

Prezyvka55

no môže to byť aj tak ako píšeš,áno .. ja nevidím do nich - ono je to niekedy ťažké posúdiť len z napísaného textu kde napíše len subjektívnu informáciu.. neviem