Zlaty staf. mykoza a E coli

LH

Dobrý deň, mala som podobne problémy. opakovane zápaly močových ciest a Ecoli..ale ani po antibiotikách sa nic nezlepsilo. Pomahala mi D manoza...ale stale vo vecsich a castejsich davkach, a potom uz ani to nepomahalo... ani ziadne caje a doplnky vyzivy atd. moja známa v tom case chodila na kurz Moxovania (Moxa, moxovacie tyčinky) vyhladajte si. ide o tycinky s uhlika, ktoré sa nahrejú nad ohnom a potom sa nimi pohybude 1-2 cm od koze, prikladajú sa na miesta akupunkturnych bodov. tycinky si mozete kupit a sami sa liecit..ked si to nastudujete, nieje to nic zlozite... od vtedy sa mi to zacalo zlepsovať, až to uplne ustupilo, ked vsak prestanem na dlhsi cas pouzívat tycinky tak mam pocit ze sa to pomali vracia. dalsim krokom bolo ze som bola na EAV diagnostiku u dr. pertovicsa v KE. je to pristroj ktorý zisti kde je problem a okrem ineho zisti ktore potraviny nám skodia. mne visli extremne zle vsetky mliecne výrobky a ine... nechcem sa tu dopodrobna rozpisovat, vsetko si budete vediet sami vyhladat. ale podstatne je to ze E coli ani ziedne ine bakterie niesu problemom, problem je ze mame nedostatocnu obranischopnost prave vdaka tomu ze jeme jedlo ktore nase telo nevie spracovat a ktore nam skodi lebo vytvara v tele dopadove latky.