ako??

Príspevok v téme: ako??
dusko25

ahoj mam 24r 192cm a 112kg.snazim sa schudnut ale ked sa mi to aj podari tak za tyzden dva je to naspat:(skusil som uz vsetko uz som zufali,nevladzem bezat,vela sa potim atd..pred rokom som posiloval a uzival som pripravky na rast svalov.creatiny,a rozne doplnky vyzivy.vtedy mi to pekne pomohlo ale potom ked som prestal cvicit(mal som uraz)tak vaha isla hore ale uz nie svali ale tuk:((co mam robit??nejest??aj ked nejem 2dni tak vaha stoji a nejde dole:((

mackosuko

jatoviem s tym ze po dobrati kreatinu pojde voda na tuk je nesmysel. Odporucam ti premenovat sa na zlesompocul.

digi

Jedine vytrvalostný aeróbny pohyb pomáha reálne schudnúť.
Rôzne diety a prípravky na chudnutie obvykle organizmu viac uškodia.

jatoviem

hej som pocul z eked prestanes brat kreatin tak potom ti o pojde vsetka voda na tuk.....zacni behat sportovat a zdravo sa stravovat a menej jest.....a hlavne bud trpezliva a pri tych krokoch si po meiasci alebo skor mozno neskor skontroluj vahu a uvidis.....hlavne trpezlivost...a aj tak ked si tka vysoka ta vaha sa na tebe rozlozi....

Lenush

zacni cvicit, papaj stravu bohatu na bielkoviny a sacharidy (pomahaju pri tvorbe svalstva). naozaj nie je riesenie nejest. okrem toho, ja mam rada silnejsich muzov, mam potom pocit bezpecia ;)

danielam

Dusko, nie som odbornicka na vyzivu, ale vela citam, ostatne, tiez mma neakych 20 kg nadvahu. V ziadnom pripade nie je cesra NEJEST, naaopak musis jest velakrat denne aj 5x , ale hlavne naozaj dobre produkty - bielkoviny /chude maso/ a zeleninu. Na Prime v stredu o 21,10 bezi dobry program, pozri si ho.
Len a iba rozumna strava a pohyb ti /nam/pomozu, Ja do toho idem a ty?