Problémy s rozkrokom

Príspevok v téme: Problémy s rozkrokom
Nelka

Mám taký, dá sa povedať trápny problém . Vždy som mala výtok, už som si aj na to zvykla, takže som to neriešila. Lenže jeden deň som mala strašné bolesti brucha, ako keby menštruácia, ale bolo to 2 týždne potom ako mi skončila. Na druhý deň ta bolesť ustúpila, ale nemala som žiadný výtok. Začal ma svrbieť a páliť rozkrok. Aj keď som šla na malú a utierala som sa, bolelo to. Rozmýšlala som aj nad tým, že by som prechladla, ale stále chodím zakasaná a poriadne oblečená,takže to som vylúčila. U gynekológa som ešte nebola a pohlavný styk tiež nemala. Mám len 15. Chcela by som sa ešte spýtať, jeden pysk mám väčší a na konci sfarbený do čierna, je to normálne, nemusím sa báť? Vopred vám strašne ďakujem za rady :)

ebi777

presne poloha lyziara ;) hehe

nikde by som si nesadla na toaletu, este aj ked som na navsteve u znamych, tak si nesadnem

ebi777

preboha to si v skole na tie toalety a vobec verejne toalety sadas? fuuuj
vsak zeny vedia si potrebu urobit aj tak, ze si nesadnu!!!

Nelka

Chystám sa to mame povedať, to mi pripadá ako najlepšie riešenie. Hneď so mnou určite pôjde na gyndu. Ja len dúfam, že mi dá niaký krém a bude to v poho. Ďakujem Vám

lilyiankaa

no či máš jeedno alebo druhé, najlepšie by bolo navštíviť lekára ..buď detského alebo gynekológa ..netreba to zanedbať a mávnuť rukou ... pri zapale moč. mechúra ti predpíše lekárka antibiotiká a pri mykóze buď nejakú mastičku alebo čipky ....

lilyiankaa

to, že máš jeden pysk väčší a druhý menší nie je nič nenormálne, ženy to tak mávajú a takisto aj sfarbené dotmava .... ohľadom toho bolenia a pálenia .. podľa mňa máš zápal moč. ciest a nemusíš to mať len z prechladnutia ..ale napr. z použitia cudzej toalety ....