Hnedastý výtok po prstovaní

Príspevok v téme: Hnedastý výtok po prstovaní
Verča90

Včera ked ma partner uspokojoval prstom tak som si vsimla ze na oblieckach su spinave skvrny...Neskutocne som sa zlakla pretoze sa mi to este nikdy nestalo. So samotnym pohl. stykom mam problem, kedze ma to dost pobolieva- nemam kompletne pretrhnutu panensku blanu a ked partner do mna vnikne mam pocit ze mi prepichne vnutro.. Preto skor ideme na dotyky ako samotny sex.Antikoncepciu nepouzivam kedze mi vysli zle testy a ked k sexu dojde tak pouzivame kondom.Ale partner sa nikdy neurobi, kedze ma to dost boli...Pred 3 tyzdnami partner do mna vnikol bez kondomu ale hned ho vytiahol. Viem urobila som hlupost avsak v tej stotine som si to hned neuvedomila a nastojila som aby to uz neurobil...Menstruaciu som dostala hned na druhy den...Avsak vcera ked ma prstoval- bolo to drsnejsie, tak sa objavilo to hnedaste/krvave spinenie. Mam ho aj teraz. Je to dost slabe ale viditelne. Zacinaju mi chodit po rozume kadejake blbosti. Partner sa ani raz vo mne neurobil...Avsak to krvacanie ma neskutocne vylakalo. Viem ze to moze byt aj tym ze bol prilis drsny...A ze ma mohol trosku poranit... Chcela by som pockat este jeden dva dni, ci to prejde A zajst ku doktorovi- a skusit znova testy na tabletky. Poslednu menstruaciu som mala 29.12 a mala by som to dostat niekedy koncom bud tyzdna... Budem vdacna za vsetky rady....