Orálny sex, pre zenu ponižujúce?

Príspevok v téme: Orálny sex, pre zenu ponižujúce?
lidka444

Ahojte vsetci, mam otazku mozno sa tu vela pisalo o oralnom sexe a ho robi zena muzovi. Ale aj tak chuti to zenam? Ci len muzi to tak velmi chcu po zenach?? Stale sa stretavam s muzmi ktory to velmi chcu samozrejme opatrne to daju najavo ze chcu toto... je podla vas tento ukon pre zenu ponizujuci? Ako to vnimate vy chlapy??? Myslim ked si narazil noveho partnera ako to vnima prave ten muz? Nemyslim nejake dlhodobe partnerstvo ked sa uz obaja dobre poznaju a navzajom si vazia jeden druheho. Aky mate vy na to pohlad, len muzi hned pri prvol sexe s novou partnerkou davaju najavo ze by to chceli... Prosim nazory

Fraw

myslim ze ani nie - len treba spravny cas a spravne miesto a spravny lubrikant ten dost vyrazne pomaha trebars mne robi velmi dobre ak davame cokoladovy zo superlove a id eto uplne super ;)

Kraska511

Podla mna je to urcite ponizujuce tlacit si nieco do huby a robit zo seba picu a nech si to vyzaduje chuj jeden pustim ho k vode maj sa nepaci sa ti to odchod nechapem preco vy muzi sa musite citit prijemne alebo este ked sa chcete vystriekat do ust ved toto nie je normalne zena sa citi jednoznacne ponizujuco trapne a nesvoja tolko k tomu.

nellka58

ahoj, tak napriklad ja to velmi rada robim a ked som aj s byvalym aj terajsim priatelom sa len stretavala tak nechcela som hned sex, kedze neberiem antikoncepciu a s kondomom to tiez nemusim, radsej som mu to urobila ustami.. a bolo to vzdy super a robim to velmi rada stale.. niekedy ja osobne ani nepotrebujem sex len mam chut mu to spravit..uz pri prvom sexe som to sama od seba chcela skusit robit a nikdy som k tomu nemala odpor, prave naopak :) tak asi je to velmi individualne, kazdopadne netreba nikoho do nicoho nutit a ked to zena bude chciet tak nech to skusi...a muz by to mal skor nechat na nej ako jej ho tam nasilu pchat alebo ju drzat za vlasy a nepustit, potom nech sa naozaj necuduje ze ma k tomu zena negativny vztah

zenatyhappy

Mojej manželke to nevadí skôr to žiada. Aj ja som myslel ze ponižujúce to je manželke. 26rocna je manželka. Už som sa musel opýtať ju či je pre ňu ponižujúce či dajako zlé keď sa venuje pusinkou môjmu pipíkovi. Nemam riešiť picoviny vraví a dodala že rada to robí. Nechá sa väčšinou do pusky vystriekat. Nemá rada ak ju začnem trtkat do úst a vtedy jej pipikom hrdlo dosiahnuť zvyknem... Neznáša to... Ale okrem toho oral-fajku-či vtáka do úst moja manželka má rada.. Ja som jej nerobil nikdy napriek keď si to do pusinky dávala, veď ona je majsterka z oralneho sexu. Viac sa aj ja jej venujem jazykom. Nemám ničviac čo by som chcel dostať od ženy v posteli. Análne ja nemusím a moja to nechce tiež. OBČAS SA MI OBLEČIE. Sexi je ona bez úprav, ale eroticke pradlo keď si oblečie , to ju sikovne ostriekam ako k predohre. výsledok sa okolo 5:1 pohybuje väčšinou. Ona sa spraví raz a ja 4-5x.. Tretie kolo nezbada väčšinou len ja pocitim že striekat skúša,a kvapka

flat

mne ho partnerka nechce spravit lebo je jej to neprijemne tak ho ani nevyzadujem. pacilo by sa mi to ale naco tlacit na pilu ? zbytocne. ja si radsej uzijem plnogodnotny sex snou aj bez oralu ale viem ze obaja to chceme a nikto nerobi nic nasilu :)

lidka444

co poznam niektore zeny tak casto vravia ze to velmi nechcu robit a nerobia, len ked muzi si to vyzaduju a potom sa cuduje ked ta zena sa k tomu nema... neviem a potom ma ta zena po sexe pocit ze je asi nespokojny alebo co... neviem no...

546112

jednoduchý dôvod: žiadostivosť a sebectvo - robí mi to dobre, tak mi to daj. Čudujem sa ženám, že sú za - možno majú tiež ten istý dôvod.