Tvrdnutie brucha v 24. tyzdni, Mg nezabera - RNG poradte

Príspevok v téme: Tvrdnutie brucha v 24. tyzdni, Mg nezabera - RNG poradte
AlezAndra

Prosim Vas, vyse tyzdna mam caste tvrdnutie brucha so slabsimi krcami. Zasla som na pohotovost, krcok bol malo skratene a trochu makksi, ale zatvoreny. Pre istotu ma hospitalizovali. V tom case som mala odhadom 20-30 tvrdnuti za den. Nasadili Mg + guajacuran v infuzii. Vobec som nemala pocit, ze pocas alebo tesne po vyteceni infuzie som mala ulavu. Tie tvrdnutia su nahodne, obcas aj 5x za hodinu a potom 2h pokoj - a to teda nezavisle od infuzky. Tento stav mi zotrvaval skoro tyzden. Prekontrolovali krcok, nemenil sa. Z nemocnice som dostavala uzkosti a hlavne z pocitu, ze ich liecba mi nezabera. Niekolko dni beriem ATB, lebo v kultivacii sa nasla masivne ista bakteria. Verila som, ze jej zlikvidovanim mi tvrdnutia prejdu, no vobec. Kedze sa mi tento postup zdal ako slepa ulicka, povedala som, ze sa citim lepsie a pustili ma domov. Teraz mam vsak kusok vycitky, co sa aj da chapat. Ale.., kedze mi nasadena liecba asbolutne nepomahala, malo vyznam tam ostavat? Plegomazin - liek na schizofreniu by som sa neodvazila prijat, hlavne nie v 24 tyzdni tehotenstva. Ten byva u lekarov plan B, ak Mg nezabera, resp. Salbutamol primarne na astmu. Samozrejme, nechcem porodit v 6. mesiaci, avsak ani poskodit dieta uvedenymi chemikaliami a niest celozivotne nasledky. Viete ma nejak povzbudit alebo usmernit? Dakujem