ako dosiahnut aby priatel vzdychal??

elablue

Baby pri dobrom ale fakt dobrom orale bude kazdy chlap vzdychat, to vam aj chlapi potvrdia ze sa vtedy nemozu ovladnut a nemozu byt pri tom jednoducho ticho jak muchy.Moj tiez nikdy nevzdychal ale pri orale sa nevie ovladat hehe.

mončiči

criefka, môžes mi prezradit, ako to , ze sa milujete 2 hodiny? to tak dlho vydrzi? alebo to je uz aj s predohrou a vsetkym , co k tomu patri?

lienocka-21

boze!!mna to tiez tak velmi vzrusuje,ked chlap vzdycha:)naposledy ked to robil,tak ne on,ale ja som sa nanho vrhla:D ako nejaka dracica a jemu sa to ocividne velmi lubilo a chce,aby som to robila castejsie:))

criefka

LLUDIA........no neviem co sa stalo..ale podarilo sa..bolo to perfektne..vcera to urobil sam od seba.......milovali sme sa dve hodiny aaaaa bolo gut :-)je squely :-))

mončiči

môj priatel tiez nevzdycha.mne by sa to velmi pacilo.ale nechcem,aby to robil z donutenia.aj som mu naznacila, ze kludne môze,nemusi sa hanbit.... ved je to take sexi a take vzrusujuce uz len ked mi dychci do ucha, to je pecka. ale keby aspon raz zastonal, by som vedela, ako mu je dobre....

mamradsex

pre criefku:ak mi venujes celu noc,budem vzdychat,revat a kricat celu noc,vsetko podla tvojich predstav,ked uz si zalozila tuto temu

neskusena

ved baby povedzte vasim chlapcom ze sa vam paci ked vzdychaju :)) pokial nevzdychaju z toho dovodu ze si myslia ze sa vam to nepaci..mate vyhrate :)) ak nevzdychaju preto lebo sa nechcu prejavit...aj tak mozno zacnu...komunikacia je velmi dolezita!

evinka

madmac....tak to by si sa cudoval....vazne viem ze mu to robim super...a ani pri sexe sa nenudime...vzdy vymyslame nieco nove...je nam super..lubime sa ...a sex nas bavi...no veru nezavzdycha si nikdy.....ale raz predsa len hej..aj vam poviem kedy........bol riadne opity a rozdali sme si a vzdychal a bolo to krasne..no ale asik to bude predsa len o tom uvolneni....