Tŕpnutie hlavy, nôh

Príspevok v téme: Tŕpnutie hlavy, nôh
Adulka

MÁM 23rokov,už asi pol roka mi tak zvláštne trpne hlava,nohy,striasa ma zima,som unavená,bolieva ma hlava,na krku mam asi 2-3týždne hrču,nieje vidiet,len ju cítim.Neviem,či to je štítna žľaza,ja sa v tom nevyznám.Niekedy mi nechutí jesť.Nikdy mi nič nebolo,ale už ma to hneva.Nemam silu ist k doktorke,neviem či je to potrebné.Nemoze to byt zo stresu?Som Okey,alebo s tým mám nieco robiť?NEVIEM.. :-(

Veronicka123

Dobrý večer. Volám sa Veronika a mám 19 rokov. Pres rokom (13.11.2015) sa mi stal úraz.. Neskoro v noci som sa zobudila a musela som ísť na potrebu. Moja mamina bola v tom čase tiež na WC tak som chvíľu čakala. Z ničoho nič sa mi začala točiť hlava a mala som pred sebou ,,hviezdičky" ešte si pamätám, že ma oblial studený pot po celom tele. Bolo šťastie, že mamina bola hore lebo ako som odpadla udrela som si silno hlavu. Zobrali ma do nemocnice a urobili rôzne vyšetrenia. Mala som otras mozgu a keď mi robili ultrazvuk zistili, že na ľavom vaječníku mám cystu. Liečila som sa v nemocnici cca týždeň, potom ma pustili domov. Od toho času sa nič podobné nestalo až do dnes. Cítila som už asi pred týždňom, že sa niečo somnou deje, bolesti v zadnej časti hlavy a silné bolesti v podbrušku (s čím som si spojila to, že o pár dní mám dostať menštruáciu). Dnes ráno som sa prebrala s veľkými bolesťami a naozaj som dostala menštruáciu. Brucho ma prestalo bolieť tak som išla pozrieť známu. Sadla som na bicykel a odišla som z domu. Keď som vyšliapala kopec, cítila som že som veľmi zadýchaná a srdce mi veľmi búšilo. Keď som prišla už k známej, sadla som si na stoličku a začala mi tŕpnuť hlava a asi v sekunde ma ,,oblial " pot. Cítila som sa veľmi slabá a celé telo ma bolelo, ruky aj nohy mi trochu začali tŕpnuť. V tom priebehu som cítila aj silnú bolesť v podbrušku. Keď ma prešla tá bolesť hlavy už ani bolesť v podbrušku som necítila. Nie som si istá, ale môže to byť zase cysta ? Vopred ďakujem za odpoveď.

dandrlka

Dobrý den .
chcela by som sa spytat co mi je ak sa mi parkrat do tyzdna presnejsie asi tak 3krát stane ze mi strpne lava cast hlavy a nehorazne ma to boli. hybat s tou castou hlavy dokazem ale pri pohybe to citim ako keby som dostala krce... neviete mi poradit o co sa jedna? ci je to vazne.... PLS piste na mail: dandrlka@zoznam.sk Vopred Vám velmi pekne dakujem... :*

dandrlka

Dobrý den .
chcela by som sa spytat co mi je ak sa mi parkrat do tyzdna presnejsie asi tak 3krát stane ze mi strpne lava cast hlavy a nehorazne ma to boli. hybat s tou castou hlavy dokazem ale pri pohybe to citim ako keby som dostala krce... neviete mi poradit o co sa jedna? ci je to vazne.... PLS piste na mail: dandrlka@zoznam.sk Vopred Vám velmi pekne dakujem... :*

Romčo

Ahojte, rád by som aj ja napísal môj problém. Mám 32 rokov a už od mojich 18rokov ma strašne svrbí hlava. Bol som už na rôznych vyšetrení, aj u kožnej a nič mi nezistili. Hlavu aj pokožku mám v poriadku. Už si neviem rady, svrbenie je neznesiteľné a čím ďalej tým horšie to znášam. Keby som niekoho stretol kto má taký istý problém a vedel by mi poradiť bol by som rád.

ivanovic

ahojte mam 15rokov a chcel by som sa poradit.mam takyto problem:zhruba pred rokom som bol operovany a bola mi robena plastika aortalnej chlopne,po narkoze som sa zobudil stym ze mi trpla lava noha a lava ruka,bolo mi robene CT so zaverom: ischemicka area v pravej hemisfere.tento problem som zhruba po mesiaci az dvoch rozchodil a rozcvicil. ked my bola neskor robena magneticka rezonancia,ktora neukazala nic,vysadil som nootropika a prestal v antikoagulačnej liecbe,teraz mi uz treti den trpne lava polovica hlavy a ucho dufam ze to nieje nic vazne ,dakujem

JonnyR

Niektori co tu pisete, tak mate asi priznaky mozgovej tetanie, co nie je prijemne ochorenie. Ale specialne Adulka, tak ty mas asi nejaky typ chudokrvnosti. Chod si dat vysetrit krvny obraz. Taka maskovana chronicka chudokrvnost moze byt pekna zakera. Tak zelam vsetko dobre. Oki??

centaurus

No ja sa svami tiez podelim o moj problem je to zase to iste:D bolieva ma hlava citim tak ezvlastne trpnuti ejednej alebo druhej strany tvare z achvilku to prejde a potom zase,tocí sa mi hlava,obcas mi zalahne v usiach tiez som uz bol na kopec vysetreniach a nic mi nezistili ,mysleli si ze to je z hrdla dal som mandle von pol roka dobre a zase sa to teraz vratilo,je to take zvlastne mravcenie alebo take nieco na tvaria som stoho nervozne neviem ci to neni tym ze som zacal robit. atiez mam 23 rok.

Šimon

Dobrý den , popíšem vám môj problém . Mám 17 rokov a som muž. Posilujem asi 1,5 roka , ale približne dozadu 3 týždne som sa rozhodol , že začnem držať prísnu dietu kde som jedol prevažne rybi a zeleninu a nasadil som tvrdý tréning . Po dvoch týždnoch tochto cvičenia a doržiavania diety , mi po skinčení tréningu ostalo zle , rýchlo som išiel domov , kde po polhodine sa dostavila silná bolesť hlavi v oblasti za očami táto bolesť v priebehu hodini ustala , ale už asi 5 dní mám slabé bolesti hlavi , trpnutie od pravej strani krku ktoré prechádza až do hlavi , a pocitujem zimnicu , únavu a štípanie očí a pocit opuchnutých viečok , ale to može biť tým ,že beriem Roacutane . Ako hned na druhí den ako mi tieto problémi začali som sa začal báť že to može biť nádor a od vtedy mám strašný strach a mám s toho stres. Ešte k tomu tréningu som úžíval , tabletky na chudnutie , ktoré mali obsah kofeinu 250 mg , a ešte som do toho užíval Clarinase a ako som spomínal užívam Roacutane. V miulosti som mal už problemi s vysokým tlakom , a pichalo ma pri srdce ,ale nič mi nezistili , a v krátkom čase to prestalo. Neská som bol aj u doktora , ale ten ma zas poslal na sono a ekg , ale všetko v poriadku , a zajtra majú prísť výsledky krvi.
Prosím o radu. Dakujem