Počujem zvuky v hlave

Príspevok v téme: Počujem zvuky v hlave
Nevestička

ahojte od včera mám taký problém...išla som normalne na wc a bolo tam uplne ticho a ja som si uvedomila že niečo predsa len počujem...je to taky zvlastny monotonny zvuk ktory ide akoby zdialky alebo ja neviem odkial....vlastne odvtedy to počujem stale ...ale len ked sa na tosustredim alebo ked som niekde kde je uplne ticho

nie je to ani hučanie ani piskanie....neviem to riadne popísať.

pred mesiacom som bola na ct mozgu, mala som nejaky cas bolesti hlavy..vysledok bol negativny a aj bolesti presli a teraz toto...

myslite že to môže byť aj psychika?

emma1990

Takmer každý v úplnom tichu počuje zvuky v ušiach, niekedy aj v celej hlave rôzneho druhu.. A počuješ to stále preto že sa kontroluješ a pozoruješ. Ten zvuk na ktorý sa človek sústredí ide vždy do popredia.

Jozefrv

Bolo by vhodne brat do uvahy aj fakt, ze sa slovenskom siri mohutne silny infrazvuk. Tento zvuk nepocuje kazdy, preto to moze vyzniet dost cudne. Viac sa tomuto venuju ludia v tejto komunite www.pocujeminfrazvuk.eu

nevestička

no neberiem ani antiku a ani nic podobne

a vonku to počujem tiež....ale mam pocit že doma viac...ked som niekde na navsteve tak tam ovela menej

Nevestička

mám 21 rokov

PS1, no ani by som nepovedala že zrútenie...ale strach z nadoru...bolesti síce prešli..ale v priebehu dvoch tyzdnou mi 3 krát zapískalo na pár sekund v uchu a strach opať prišiel....a teraz toto....ja len dufam že to je psychika...lebo ten strach z nádoru je opať vacsí....už som bola z toho skoro vonku po nekonečných týždnoch strachu a teraz to preživam opať...

len ide o to že nemám pocit že to je v uchu...skor ten zvuk ide akoby z prostredia okolo mna...

gossip

Ano moze to byt psychika ... a mozno evolucia a nas mozog zacina zapajat viac gliovych buniek na j. neuron a potom mame pocit ,ze nam harasi .... a kolko mas rokov ? Skor by som povedala ,ze tvoje vnutorne biochemicke faktory sa nejak mimo . .