Vianoce s PPP

Príspevok v téme: Vianoce s PPP
Žužova

Ahoj babeny, máme tu sviatky ..jedlo,volno pohodu a tak ma zaujíma ako sa máte a ako zvládate toto (pre nás PPPčkárky) najtažšie obdobie .. rezignujete a nechávate sa unášat chutami alebo bojujete a odopierate si ? ..ja rezignujem , tieto dni som ako pustená z retaze , každodenný kolobeh jedlo,wc,jedlo wc... už aby bolo po tom .. Ako to je u vás ? dokážete to nejak zvládat ,odolávat ?

Žužova

No dostat sa za hranicu je velmi jednoduché..neviem ti poradit ako tomu predíst..ja som tiež najprv chcela schudnut čo sa mi aj podarilo,bola som štastná a tak som začala všetko akosi priberat nas5 ..zrazu mi v hlave preplo a už to šlo dole vodou,teraz som síce štíhla no niesom ani štastná a chcem viac...

kathyx

No bojim sa ze tomu prepadnem. Preto tu aj pisem, na tomto fore som 1x po dlhom case a hned som zbadala tuto temu.

Žužova

Ahoj:) nie dlho dokopy nejakých 5 rokov sa moj svet točí okolo štihlosti a jedla a posledný rok a pol som prepadla bulímii.. Kolko máš výšku a váhu ? za mesiac 6Kg to je dost,kolko si tak denne jedávala a čo ? možno nemáš ešte ppp ale takto to može začat,je jednoduché do toho vhupnut a ano začne to chudnutí,vyčitky..davaj si na to pozor ak si teraz krásne štíhla uživaj si to a nesnaž sa viac,lahko sa može stat že tomu prepadneš a už potom je cesta spat velmi tažká,podla mna až nemožná:(

kathyx

Ahoj Žužova, kolko uz trpis PPP ? Ako sa s tym vyrovnavas ?
Ja nemam PPP, ale... na svoju vysku mam vahu akurat, zevraj som chuda, ale ja sa citim tak, ze este by som mohla schudnut nieco... tak som zacala menej jest a cvicit a za mesiac som schudla 6kg. A teraz Vianoce su pre mna utrpenim, lebo sa bojim, ze to priberem naspat. Jem vsetko a dost a snazim sa aj cvicit cez sviatky, ale uz 2kg mam naspat. Mam strasne vycitky...