Vypadávanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadávanie vlasov
Sandra354

Ahojte, chcela by som sa s vami podeliť o môj problém. Približne 6 mesiacov mi strašne padajú vlasy. Za jedno umytie mi vypadne cca 150 vlasov. Bola som s tým u kožnej lekárky, ktorá mi predpísala vodičky na vlasy, ale tie mi nepomáhajú. Bola som už viackrát na odberoch krvi, ale stále mi nevedia diagnostikovať, že z čoho mi padajú vlasy. Začala som brať kapsule Revalid, ale ani tie mi nezaberajú. Som zúfala a strašne sa kvôli tomu trápim. Vždy som túžila mať krásne, dlhé a husté vlasy. Vlasy mi síce narástli do vytúženej dĺžky, ale potom mi nehorázne začali padať. Ja viem, že veľa ľudí z vás si povie, že keby len takéto problémy boli. Ale mňa tento môj problém veľmi trápi a neviem čo za tým môže byť. Preto by som Vás chcela poprosiť aby ste mi poradili a podelili sa so mnou o svoje skúsenosti s padaním vlasov. ĎAKUJEM !!

lilyiankaa

vygoogli si skalicky sampon ... ten zabranuje padaniu vlasov ..mne istú dobu hrozne padali vlasy, po umytí som mala za hrsť vlasov vo vani, a aj na kefe ..a po používaní tohto šampónu sa to zmenilo ..skús za to nič nedáš, aj keď stojí cca 20 eur, ale mne pomohol a aj bratovej frajerke

Sandra354

ďakujem veľmi pekne, ale ja neverím, že by mi už niečo pomohlo. Skúsila som toho už fakt dosť. Myslím si, že to bude spojené s nejakým vnútorným problémom.

aliceit

Ahoj Sandra,vlasy nevypadavaju len tak z nicoho,urcite si v strese z niecoho.Ja Ti odporucam zinok uzivat tri mesiace jedenkrát na den a k tomu by si si mohla objednat vyrobky z aloe vera.Ak sa rozhodnes pre produkty z aloe,informuj ma na mail.: marekjakubo@alice.it