Žiadost o pomoc - falošné parfémy

Príspevok v téme: Žiadost o pomoc - falošné parfémy
Fero M.

Zdravim vas. Potreboval by som pomoct pri identifikacii majiyltela uctu. Objednal som manzelke vonavku, samozrejme prisiel fejk a cislo je.nedostupne. Cez x stranok som preklepol meno aj cislo a dalsie veci a narazil som na organizovanu skupinu podvodnikov s parfemami. Mam jeho cislo v Unicredit.Bank. Chcem podat aj trestne oznamenie lebo okradadaju ludi uz od roku 2007. Mam ich mena aj adresy ale poteebujem zisit majitela uctu na ktory odisli moje pebiaze. To jedine mi do skladacky ktoru som skladal cely den beoasuje. Tynto vas chcem srdecbe poprosit ci tu nieje niekto z Unicredit.Bank a vedel by mi len overit ci mam spravne meno majitela...
Surne :-( Mam o darcek menej na vianoce...
Ak.si mi ludia nepomozeme tak nam nepomoze nikto ...
Moj Email: FEROMMM@CENTRUM.SK

Matej

Je tu možnosť zavolať do banky a povedať, že peniaze, ktoré ste poslali na účet ste poslali omylom a vznikol preklep pri zadávaní účtu.. tým pádom by banka mala kontaktovať majiteľa účtu a žiadať ho o vrátenie peňazí.. ak ich majiteľ účtu nevráti, tak máte právo vyžiadať si od banky jeho identifikačné údaje..

Neviem však aké je obdobie na takýto dotaz banke, že ste to poslali omylom resp. obdobie za aký banka kontaktuje danú osobu.