Žiadost o pomoc - falošné parfémy

Príspevok v téme: Žiadost o pomoc - falošné parfémy
Fero M.

Zdravim vas. Potreboval by som pomoct pri identifikacii majiyltela uctu. Objednal som manzelke vonavku, samozrejme prisiel fejk a cislo je.nedostupne. Cez x stranok som preklepol meno aj cislo a dalsie veci a narazil som na organizovanu skupinu podvodnikov s parfemami. Mam jeho cislo v Unicredit.Bank. Chcem podat aj trestne oznamenie lebo okradadaju ludi uz od roku 2007. Mam ich mena aj adresy ale poteebujem zisit majitela uctu na ktory odisli moje pebiaze. To jedine mi do skladacky ktoru som skladal cely den beoasuje. Tynto vas chcem srdecbe poprosit ci tu nieje niekto z Unicredit.Bank a vedel by mi len overit ci mam spravne meno majitela...
Surne :-( Mam o darcek menej na vianoce...
Ak.si mi ludia nepomozeme tak nam nepomoze nikto ...
Moj Email: FEROMMM@CENTRUM.SK

Maoam

Lulu, tie BB-creamy ma mrzia, ale nevadi, ono mne nesadli, mne sadla ina kozmetika, s ktorou som teraz velmi spokojna, aj ked je drahsia.
Zavisi od pleti, ja mam originaly a kamosky ich znasaju, su to este original zabalene veci(vies, ze som objednavala viac), k tomu som im este daco prikupila, tak sa budu tesit.
No GOSH som teraz doobjednavala, lebo tiez dochadzal, perfektna vec...make-up vydrzi cely den.

Lord Gejza

ale ak chces len meno uctu, chod do unicreditu (su otvoreny aj teraz v auparkoch napr) a vloz mu tam 1 cent s poznamkou (pzdravom) "idem si pre teba, zlatko"
na vypise, bude jeho meno a priezvisko..

a potom zadaj jeho meno do facebooku a sleduj co dokaze internet..

osobna navsteva.. a mas prchy naspat... (zober tak 5 kamosov co maju min 2 metre a 200kg svaloviny)

nech je dotycny akykolvek borec, slipy pojdu do kosa..

Lulu2011

Maoam - ono je vraj na starostlivost 30 + ja som o tom nevedela, mala som vzorku a proste som z neho nadsena a ked som googlila co to je vlastne zac, tak ma v sebe aj protivraskovu starostlivost a neviem, co este, ale to rozotieranie je pre mna welness, neskutocny make up a aj po odmakanej praci v open space, kde je hnusne prekurene, vydrzal 8 hodin, takze u mna jednicka www.chicprofile.com

inak pri poslednej novinke korejskeho bbcka som si na teba spomenula, stalo s ami, ze som sa zacala vyhadzovat, najskor som myslela, ze som zjedla nieco nevhodne a ked to neprestavalo, kedze s pletou problemy nezvyknem mat, som vynechala nove bbcko a plet ostala okej, takze zial ani mne jeden druh nesadol, Gosh je super, som rada, ze ti vyhovuje, ja som ho uz vynicila do dna, potrebujem novy

MultiLevel

Lulu, dakujem za odpoved :) Mne to tvrdila prave slecna, co s tym robi a tiez mi to prislo take zvlastne, nuz preto som sa spytala. Asi budem stale chodit len do obchodov, akosi som neprisla na chut net parfumerkam...
Inak, znacka Yves Saint Laurent sa mi velmi paci, co sa tyka parfemov, ale make up som este neskusala...Je dobry ten co mas? :)

Maoam

Lulu, ja som prisla tiez az dnes, robila som aj v noci este deadliny cele dni ach.
No nic, ja som naposledy objednavala Hugo Boss z easycosmetics.com, mali vtedy super zlavu.
Co dostanem? zelala som si nakupnu poukazku na handry :D a potom prakticky darcek k PC :DD. Ja vzdy dam jasne instrukcie, aby som sa potom tesila, nie ze dostanem daku debilinu..

Lord Gejza

Matej

to mas odkial?
banka NIKDY neda udaje niekoho, to za prve a za druhe, to je PODVOD, ked zaklame, ze dal zle cislo uctu.
ty admin, farizej jeden, navadzas na trestny cin podvodu!
uvedomujes sa?

Lulu2011

Multilevel - nie, ono to ide z tých istych velkosladov, len oni nemaju tak enaklady, tak maju lacnejsie parfemy, ale priznam sa, ze som raz objednala zo znamej stranky a to, co mi prislo bol podla mna fejk - vydrzal tak 20 minut a vyparil sa a vonal inak akosi, vratila som ho a vratili mi peniaze, vydychla som si, ked som nasla eshop, s ktorým som spokojna, parfemy odtial vydrzia 24 hod.

Maoam

Lulu, co to je za make-up, ktory mas na mysli? Nejaky vyhladzovaci na vrasky, co? :DDDDDD ale nie,robim si srandu. Inak ten GOSH podklad pod make-up je super vec, velmi som si ho oblubila. Len tym BB-creamom som neprisla na chut...takze odovzdavam ako darcek na Vianoce nepouzite...co uz.