Skore ukončenie HAK

Príspevok v téme: Skore ukončenie HAK
erika 1020

Dobré ranko,dievcence..

Holky mam taky problem je to moja prva antika,Lunytta,vcera som vzala 6 tab,ale je mi hnusne
som unavena myslela som že to prejde ale už ma zacalo aj na hrudi tlačit,a žaludok ako na vode... hlava sa toci proste som taka vycerpana znicen,a chcem sa vas opytat,že ked už nebudem pit dalej ich co možem ocakavať... ci už niekto z vas to tak skoro ukončil a co bolo dalej,proste chcem vediet realne rady od realnych žien a ne štatistiky, dakujem za každu odpoveď,inak spinim od nich ale to je kym si telo zvykne normal

redka

existuju aj prirodne doplnky na zmiernenie bolesti.... jednak pomoze celkova ocista organizmu a potom take veci ako napriklad pupalkovy olej, maca, alchemilka a pod. nestoji to za to nicit si tak organizmus.... dnes ti je zle zajtra moze byt este horsie... moze ti byt zle aj psychicky... depresie, uzkosti, fobie, strata libida a pod...

erika 1020

bola som u lekara...vraj ich mam dobrat,telo si zvykne lebo že sa rozkrvacam a tak silno a dlho že potom bude petrebne kyret,aby prestalo, že už mal taky pripad....no uživam dalej,vykam si pomaly pijem vela vody,ked dobriem poslednu už nikdy viac hormony!!! vydržim 4 dni bolesti a silnejsi meny,ako sa pchat hormonmi.

pancaaaa

Ahoj.rozhodne ich neber, ked ti je z nich zle..nestane sa ti nic, len zacnes krvacat.rozhodne navstiv gynekologa a povedz mu, ze z nich mas tazkosti, nech ti vymeni lieky