Menštruácia a stres

Príspevok v téme: Menštruácia a stres
Chocolate987

Ahojte, už neviem čo si mám myslieť ... už asi týždeň ma bolí brucho, sem tam aj v podbrušku, mám biely výtok,ťažký pocit na žalúdku (na zvracanie), mala som nafúknuté bruško, slabé bolesti chrbta ... všetko typické príznaku menštruácie ... ale tá sa zatiaľ nedostavila ... minulý týždeň som mala hnedý výtok, ale len jeden deň ... je pravda, že v poslednom čase som v hroznom strese, myslíte že to môže byť kvôli tomu ?

Klaudi DiDi

Neni zač :-) No a podla toho co piseš to moze byt aj nejaky zapal hlavne teraz ked je takto hladno fakt odporucam toho gynekologa. Tieto zenske zapaly to ti je svina.Čim skor sa ti zacne liecit tym lepšie.. A nechcem ta strasit ale dokonca to môže sposobit aj neplodnost.Tak pozor na to asi buducnosti chceš deti tak to netreba zanedbavat. Verim ze to nebude nic važne a držim palce :-)

Chocolate987

ďakujem za odpoveď ... no ja mám mykózu, ale mykóza ževraj nijako neovplyvňuje menštruáciu ... a neviem či to súvisí, ale začalo ma bolieť na ľavej strane brucha, kúsok od pupka ...

Klaudi DiDi

Ahoj no ja osobne by som zašla ku gynekologovi mozno je to len nejaka infekcia a ano moze to byt aj zo stresu ale pre isto by som tam zasla .Taka neliecena infekcia ti moze sposobit dost omnoho vetsie problemy. Predsa len zdravie mame len jedno :-