Je nejaky "navod" na to ako byt stastny?

Príspevok v téme: Je nejaky "navod" na to ako byt stastny?
Janiiiiiiiii

No jee? :) Robím vo svojom životee všeetko preto aby som bola stastnaaa, nemaaam sa zle , mam sa fajn ale myslim ze stálle to neni ono ! Urcite mnohí viete o com hovorím ..:) Too , že neviem nájst niekoho z koho sa mi "roztrasú kolená" by bolo este v pohode, lebo máám na to este cely zivot, ale nejako ma urcité situacie , ktoré sa pravidelne opakujú začinajú nudit, alebo mám pocit , ze aj kamarátke vztahy nejako začínaju "hasnúúť" Neviem čo to je, chcelo by to nejaké oživenie alebo niečo novéé, ale to je to, že neviem čo !! :) .. Ludkoviaaa.. nemate nejaky overenyy "navod" na to ako byt fakt spokojnyyy so sebou so zivotom .. Lebo mám pocit akoby mi nieečo unikalo pomedzi prstyy.. Fakt je to mozno len pocit alebo sialené obdobie.. :D

Laxius

Antony de Mello - Cesta k laske. Potes sa touto knihou na vianoce a tam najdes odpoved na vsetky Tvoje otazky :) Alebo si nieco snupni :D

GoFruit

Spokojnost a stastie musis mat v sebe a nehladat to mimo seba. Inac nebudes nikdy stastna ked budes svoje stastie hladat mimo....ako napr budem stastna ked budem mat artnera alebo ten dom alebo nejaku vec. Nikdy nebudes spokojna lebo vzdy budes zit pre zajtrajsok ked akoze budes mat zas dalsiu vec....
Stastna mas byt tu a teraz. Spokojna mas byt tu a teraz. Nie cakat na zajtra alebo na nieco co ta urobi stastnou. Vsetko mas vo vlastnych rukach. Ty si musis uvedomit aka si uzasna a vynimocna bytost. Aka si krasna bohyna. Tu a teraz. Mozno teraz vobec nepochopis co tu pisem. Nevadi. Raz urcite na to prides. Ze si dokonala taka aka si a budes dakovat za to ze si a vtedy budes spokojna a stastna. Vela stastia

LILIII

trebalo by odburat stereotyp ,mozno ti prave stereotyp zabezpecuje pocit istoty no zdravo zariskovat sa oplaca ovela viac

_meno

Ahojte

Stastny je clovek, ktory si uziva sucasnost.
Uspesny je clovek, ktory dosahuje ciele.

To ze sa vztahy casom menia je prirodzeny vplyv casu.
Z mojej skusenosti mozem len poradit, ze je spravne si zariadit zakladnejsie potreby, az casom ich potom zlepsovat / rozsirovat.

Ako pise natahlia, napriklad partner je dost primarna potreba. Celozivotny partner je skor ciel, a tvoji partneri a vztahy s nimi su cinnosti na jeho dosahovanie :-)

Mne to tiez poradil psycholog, mal pravdu - ludia okolo nas je to najdolezitejsie v zivote cloveka.

Zivot ide stale dopredu: nikdy nebude ako predtym, ale moze byt taky, ako este nikdy :-)