Ureaplazma

Príspevok v téme: Ureaplazma
Danone4040

Ureaplazma. Poprosím o radu. Ako dlho sa lieci ureaplazma? Ja mam problem nadalej aj po liečbe. Som 3 mesiace po liečbe a príznaky mam stale ako na zaciatku. Niekedy menej a niekedy viac pocitujem palenie.Vybrala som ant. doxybene a mast macmiror complex a aj čipky. Teraz dlhodobo užívam probiotika a vitagyn C. Bolo mi odporučene piť aj čaj na močové cesty ktory tiez pijem dlhodobo. Som uz z toho neštastná. Bojím sa aby to neprerastlo do niečoho chronického a už neliečitelného. Chcem sa toho zbaviť je to velmi neprijemne ochorenie. Dakujem za pomoc.

redbatica2

tak ber kartu od takeho lekara... by som chcela vidiet jeho keby si mu povedala ze ho moze palit system dlhodobo hoci aj rok dva... dement...

skus sa liecit sama alternativne... nacitaj si tu rady od rng... neviem co presne odporucal na tento problem ale myslim ze by pomohol oreganovy olej, citricidal, Dmanosa, tusim aj vytazok z olivovych listov, alebo u nas lahko dostupny vytazok z kapucinky, koloidne striebro--- a tiez tie probiotika.. ale take co maju aspon 5 kmenov

Danone40

ahoj. Moj lekar mi vobec nepovedal že mam prist na kontrolne testy. Vobec sa somnou nebavil,Predpisal lieky. Ked som za nim prišla po vybrati ant. že mam stale problem (palenie), tak sa len usmial a vravel ze je to dlhodobe, ze to moze trvat mesiac, dva, rok a mozno ze sa toho nezbavim do konca života. Ze mam dlhodobo uživat ten vitagyn C. To je čo za odpoved??? sila nie?..A ja mam pocit že je to tak ako na začiatku. Nepocitujem žiadnu uľavu. Niekedy je to horšie a niekedy sa to da vydržat. NASE ZDRAVOTNICTVO 21 STOROCIA!!!!!!!!!