Ako na hlupu zenu?

Príspevok v téme: Ako na hlupu zenu?
kyvadlo

Uz ste sa aj vy urcite stretli so situaciou ze pridete do obchodu, uradu alebo banky a za pultom stoji sice pekna, ale pomala a neochotna zena. Tvari sa povysenecky a praca a klienti ju v podstate velmi netrapia, lebo su pod jej uroven a je so sebou maximalne spokojna. Ako sa zachovate aby ste co najrychlejsie vybavili to, co chcete? Prosim o radu.

MultiLevel

tvoj pekny a uprimny usmev :) Nic ine ti nepomoze :)
Aroganciou, ironiou a podobnymi vecami podla mna dosiahnes len to, ze sa budes spravat presne ako ona...Pokial sa chces stat v ten den presne tym, co ti na nej tak vadi, tak prosim :D Ale nema to moc vyznam. Mne sa vyplatilo byt mila v takych chvilach. Nie vzdy to ide, ja som tiez len clovek a tiez sa mozem zle vyspat a podobne...No vzdy sa k takemu cloveku snazim byt mila, co ho bud definitivne nastve a cely den prezije namrzeny, alebo sa postupom case jeho nalada na zaklade mojho usmevu zmeni a zacne byt prijemny :)
Dolazite je, aby si ty ostala spokojna, vyrovnana a nie odisla z nejakeho uradu ako daka furia, len preto, ze si tam stretla furie :D

LILIII

Sa jej opytaj ci sa v miestnosti nenachadza nejaka usmievava ,ochotna ,ustretova ,neafektovana osoba hodna obsluzit inteligentnu ,sebavedomu babu ktora si prisla po radu .
Alebo vychval jej "nadherny" gelovy nechtik a opytaj sa jej ,ze kde si ho dala zhotovit ,ze taku gelovu fantaziu si ty na nechtoch este nevidela ...... tak urcite pomojkas jej ego
(ale nie ,len zartujem)

Maoam

pri arogancii je dobra ironia (u mnohych typov zabera uzasne i ked je provokacna, to priznam)

inak mily priatelsky slnieckovsky maximalne pozitivny usmev :DD

phoe

S totálnym blbom nepohnes. Na arogantnych použijem chladnú aroganciu. Alebo milý úsmev, podľa typu. Neviem prečo pises len o ženách.

ha ha ha

Zaujímavé, že si to dal/a do "ženských ochorení" :D
pi*e sú to tie úradníčky, totálne neochotné niečo človeku vysvetliť, tvária sa, že sú neviem aké múdre a hlavne, že tam celý deň sedia na prdeli, pilníkujú si nechty, tvária sa dôležito a sú totálne hnusné a neochotné voči ľuďom a človeka môže aj šlak trafiť aby niečo vybavil pri takýchto osobách...

Fleur-de-lis

tomu, že je so sebou maximálne spokojná neverím, lebo taký človek nemá potrebu sa chovať povýšenecky. Skôr je to jej taktika ako zakryť svoju neistotu a ako si aspoň trochu zvýšiť ego.
No čo iné sa tam už dá robiť, než sa chovať úctivo a primerane milo?
U mňa to funguje. Niekedy sa pozdravia s nervným Dobrý deň, ale po chvíli vidím, že sa ich negatívny postoj oslabil a opustili "bojovú líniu". Alebo je to čarom mojej osobnosti? Kto vie :D