Vitamin C intravenozne

lombardo1981

Nechcem ti brať žiadne nádeje, ale vitamín C sa pri liečbe onkologického ochorenia podáva do žily. Užívanie tabletiek v tomto smere nemá požadovaný účinok.

simon711

Prosím vás: Akú najvyssiu davku vitaminu c v tabletkach môžem zobrať na deň? Mam chronickú lymfaticku leukemiu wbc 30.000.

RNG

Kedze vitamin C vo farmaceutickej kvalite je velmi lacny, este aj od distributorov sa da kupi pod 4 dolare za libru, nehovoriac priamo od vyrobcov z Ciny, tj vo farmaceutickej kvalite, tj vhodny na IV pouzitie, tak ceny , co tu uvadzate za ampulku zo 7.5 gramami su absurdne vysoke To samo o sebe samozrejme blokuje pouzivanie vitaminu C vo vysokych davkach, intervenalne. Pozri na
msm-msm.com
lastne v tom istom obchode maju aj farmaceuticku kvalitu sodium askorbatu, lebo kyselina askorbova sa nehodi na IV v takych mnozstvach
msm-msm.com
Lacnejsie je to priamo od vyrobcov v Cine, ale tam to musis kupovat na tony

Martin888888

My nakupujeme infúzny vitamín C vo väčšom počte, pre svoju osobnú potrebu a aj pre známych. Ak by mal niekto záujem Infúzny roztok kyseliny askorbovej / Injektopas 7,5g. Cena je 1Ks/14,90Eur.
Mail: vitaminikc@gmail.com

segab090

precitajte si clanok www.lovcisarlatanov.sk
ja osobne mam velmi dobre skusenosti s podavanim vysokej davky vitaminu C do zily. u nas jedna ampulka stoji cca 25€ no ja som si ho objednavala z nemeckej stranky za cca 8€ nakolko ide o 3 mesacnu liecbu usetrila som stovky €