Lexaurin a neurol

Príspevok v téme: Lexaurin a neurol
cortex

dobrý deň, mám problém, ktorý sa týka toho, že som odcestovaná na 4 mesiace v zahraničí a trpím neskutočnými úzkosťami a túžbou ísť domov, čo však momentálne nie je možné. Na upokojenie mi bol odporučany neurol 0,5 pol tabletky iba v prípade, že cítim napätie. Ja však pociťujem úzkosť permanentne, neviem sa na nič iné sústrediť, iba na to, že sa cítim otrasne. Skúsila som si dať aj jednu celú tabletku, ale účinok žiaden. Mám k dispozícii aj Lexaurin 1,5, vie mi niekto poradiť, že ak si dam 2x denne pol tabletky, či mi to može ublížiť? resp. či to bude mať nejaký účinok? závislosti sa neobávam, pretože viem, že ak prídem naspäť domov, problém pominie a budem v pohode. dakujem za rady

cortex

klariqa, ja potrebujem vydržať 3 tyždne a preto si ho musim dať každy den, lebo inak to nezvladnem...dnes som si dala prvu tabletku a neviem no...až taky pocit lahkosti nemam

klariqa

pokial ja viem tak je na predpis...a je navykovy, takze je to fakt len na zahasenie nejakeho obdobia tazkeho, ja ho beriem max 2x do tzydna inak ho nepotrebujem, ale citala som ze ak sa berie pravidelne po mesiaci ho treba zmenit lebo je vysoko navykovy...

klariqa

upokoji vas to...myslienky nezmiznu,ale nebudu vas vobec tazit :) mne skratka pride taky vnutorny pokoj..casto to neberiem, ale ked zacnem mat pocit ze nic na svete uz nezvladnem dam si a je lepsie..mnohi pisu, ze uspava, ale mna nie, fungujem normalne.

cortex

a viete mi aj popísať, ako sa váš stav zmení, či už nemyslíte na príčinu úzkosti alebo to vo vás nič nevyvoláva, zmení sa vám nálada k lepšiemu alebo ako? ja vôbec neviem, čo mám od toho očakávať...ďakujem veľmi pekne za odpovede

klariqa

ja beriem lexaurin na uzkost, ak sa zacnem zle citit dam si jednu tabletku 1,5mg a ci uz je to placebo alebo nie mne to pomaha..drzim palce!