poradte

Príspevok v téme: poradte
alexy5

prosim vas o radu mam 2ročnu dceru posledne 4 mesiace mala už 3krat anginu naposledy minuly tyzden ale teplotu mala iba 1den doktorka jej predpisala Summamed po tyzdni však znova dostala teplotu okrem toho ma aj trochu sopliky na krčnom jej robili vytery s hrdla a nosa boli neg.Krv na aslo v norme bioch. moč v norme iba vysoke množstvo bakterii.RTG pluc mala v poriadku už nevieme s čoho možu byt tie teploty .Nestretli ste sa s tym niekto? Nemožu to byt zubky. Prosim o pomoc

evelyn

Na to už môžu zabrať len tibetské preparáty Tianshi konkr. Cordyceps - to je prírodné antibiotikum a detské Ca. Moja dcéra mala tiež stále angíny a teraz má už dhšiu dobu pokoj, ako to užíva. Ak chceš viac info, napíš mi.

elizabeth66

skus vynechat mlieko v obdobi ked berie antibiotika a nahradit ho kyslomliecnymi vyrobkami,mne sa ale pri detoch osvedcila prevencia teplot a angin pomocou imunalu je to rastlinne liecivo a doporucila mi ho lekarka dostat v lekerni, je na baze echinacei vyskusaj

alexy5

ahoj pišta. prosim ta nemam jej davat kravske mlieko iba dočasne alebo vobec?ktore potraviny jej zabezpešia dostatočny prijem vapnika namiesto mlieka? ja som už o tom čitala ze mlieč.vyrobky zahlienuju ale doktorka nam vravela že mlieko musi pit tak ja neviem. že v mlieku je vela vitaminov

pišta

Kravské mlieko, syry, biele rožky a chlieb, sladkosti – často zahlieňujú organizmus. V hlienom sa dobre darí mikróbom.
Ak tvoja dcérka často konzumuje tieto výrobky, toto vám môže brániť vyliečeniu.