Ako utíšiť bolesť zuba ked analgetika nepomahajú..

Príspevok v téme: Ako utíšiť bolesť zuba ked analgetika nepomahajú..
AAUUU..

Ako uťíšiť bolesť citlivého zuba ked analgetika nepomahajú..??..Pohotovostne služby už nefungujú a takto víkendovať..:( auu.,,
Ide oto, že mám tak citlivý zubok..už od jari.,a od leta mi ho zubár lieči.,ale stále bolí a Bolí..
a stále vrtačka, čistenie.,,
Asi budem bdieť celý víkend.,nuž ked už spánku mi nieje dovolené zrejme..
:-(au..ta bolesť..

philips

Je tu možnosť, že zub nebolí kvôli tomu, že mu niečo je. Môže sa jednať aj o zápal trojklaného nervu - nikdy som taký zápal nemal, čiže neviem ti povedať, či to môže byť ono.

AAUUU..

Valetol som neskusala, ale aj tak to nieje spravna cesta.napchavat sa liekmi zbytocne.ked bolest aj tak pretrvava. Tie lieky mi len viac uskodia ako pomozu. Spominam si ako mi raz kamoska ponukla na silnu bolest hlavy isty liek.nespominam si uz...dostala som po pol hodke neskutocny zachvat zlcnikovi..alebo co to bolo. Bojim sa brat nove lieky.
A neviem ako dalej...asi to tak ma byt.ok.

philips

Skúšala si analgetiká viaczložkové? (Valetol...) Prípadne sa opýtaj zubárky, keď tam budeš, či ti nemôže predpísať nejaké lieky na bolesť.

AAUUU..

Dlho to nevydrzalo. Uz mi je trapne tu pisat ale ako by ste to riesili vy? Ty alebo ty....Ja uz neviem...ani ako dalej.ani preco to tak dlho trva. Myslela som si.ze som z toho uz vonku natrvalo a ono sa to opat vratilo.
Je sobota prace mam naplanovane az po usi...a pri bolesti zuba sa mi tak akurat chce...