Som zamilovaná sama do seba

Príspevok v téme: Som zamilovaná sama do seba
JAdievcatko

Proste..ja som asi zamilovana sama do seba. Veľmi sa páčim sama sebe výzorom, aj keď iným možno až tak nie, lebo každý má iný vkus, ale ja by som sa najradšej celý deň pozerala do zrkadla. Na modelku to niesom, lebo predsa len niesom dokonalá. Mam problem ze mi to pomaly zapaluje a dopaluje ale neriesim. Som spokojna. Aj ked sa mi nedari v skole, mam svoje sny a myslim ze sa mi splnia a dokazem viac v vzivote ako tí nabyflený prdkovia.

psc

Ja inak nehresim, ale to chatovanie ma tak vnutorne nasralo, ze ked zacnem pisat, tak musim hresit. Proste nenavidim pisanie, ale co uz ked ovladam prstoklad. Resp. NO to som mal ale riadne stastie:DDD Lebo tukat s dvomi prstami do klavesnice, no, jak retard:D

psc

Ja som mal teraz do Boha riadne stasticko:D Nasiel som vo vetrovke lieky na spanie, len rozmyslam, ci ist spat ci nie. Myslite, ze treba aj spat. Ten Lu.etam je pecka:) Ta nespavost je ultrasuper a pritom mi to ani nevyvola (mozno) ziadne abstaky. No, hold, farmaceuti su frajeri a aj nimi zostanu:)
Asi pojdem mozno radsej asi nie spat:DDDD
Najprv sa musim prinutit vziat liek na spanie:DDD No, ja som zvedavy ako dlho to budem oddialovat, nemyslim ejakulaciu, to je jasne:D

psc

Ja sa so svojou European English dorozumiem na celom svete. European English does, netreba mat tie ich prizvuky:D Vsak nie sme kanarici.

psc

Mne sa pacia ich veci preto, lebo su roznofarebne. Uz mam asi tri pary z ich topanok. Mna saleny nedal pozdravit, aby som vycaloval za znacku sto eur:D a este nejaka shit farba.

psc

Our childrem MUST SPEEK PERFECT ENGLISH BETTER THAN THE MOTHER TONGUE. Prosim, ucitelia anglictiny, pracujte stale na sebe, aby nase deticky vedeli perfektne anglicky. Anglictina znamena byt viac gramotny ako ostatny, bez AJ je to o pologramotnosti, priam o retardovanosti. Ako dobre, ze viete ine jazyky, ale na co su vam realne, ked sa vsade dorozumiete anglicky?:)
Posledne som komunikoval s ..., oni mi tam ja neviem ci nadavali, ci medzi sebou si nadavali, skor medzi sebou. Ale uz si dont buy nothing from them. Fuck their shitty things. Vietnamci maju ovela kvalitnejsie veci, co tak zistujem.

psc

This love´s got me blind:) I´ve got no strength at all in the state that I´ve been. I´m too lost in you. I can´t slEEEp, I just think about the things that you do. I´m toooooooooo lost in you, bejby.

psc

Keby som svoju ex poznal, tak by som isto vedel, ze je to riadna ...:) Nebudem nadavat, lebo s nou mam synceka.
Es spendete Warme, Behaglichkeit und Energie. Aus Kohle wurde Koks, die Menschen sehnten sich nach der Energie, die ihnen das Koks lieferte, Mutter, der Mann mit dem Kox ist da - Falco - to ma len tak napadlo, uz ked trpim tou supernespavostou:D

psc

No, uz si na 95 percent nespievam, ze you´re my radar on my radar, konecne. Treba sa dohodnut, lebo sa tu z tej nudy fak:) totalne zblaznime. Ako vravi klasik treba zit a nie cakat alebo pisat a spoznavanie?:) Na co je to dobre vediet cislo topanok buduceho partnera. To je uz priam neMnormalne.
Staci sa poznat tak zbezne a potom sa spoznavat. No, ja neviem, budem zit so zienkou, x-u uz poznam takmer dokonale. Mozno je to aj vyhoda, ja ani svoju ex este poriadne nepoznam:D Ja som FakT pripad pre psychiatra:DDD