Vek. rozdiel ja 16 on 22

LILIII

No jo ,seriozne som po skole mala trening a to poriadne tvrdy ,bola chvila ,ked som od bolesti plakala a rano mala problem vstat a to vsetko ,len preto ,lebo moja mamka chcela a vobec ju nezaujimalo ,ze ja mam vazne zdravotne problemy ,ktore som si sice sposobila sama (papala som hormonalne tabletky ,aby mi nerastli prsia ,lebo pri balete prsia vadia) no mamina to riesila ,az ked som kolabovala . Ale nepoonacila som sa z tych tabletiek na muza ,len mi odpalilo rast prs ,takze som ziadne nemala no uz mam nie sice prave ale su . A balet nechcem ani vidiet

LILIII

To prislo az neskor . To som mala tak krasne zasnene obdobie ,proste hlava v oblakoch a krasne sny a predstavy . Sex tam nemal byt ,sex az potom . Ja som mala byt baletka ,podla mojich rodicov no mna to vzdy tahalo inam do moderna . Ja neviem ja som bola tak vytazena ,ze som domov chodila o 20:00 a to nebol cas na nic ,len na ucenie aj to som neznasala a flakala .

podobny

tak mozno pride druhy bohatier, lepsi :D

takze ziadne romanticke predstavy o vztahoch, len sport, pohyb, sex, skoro jak chlap. :D

LILIII

Bohatier bol ,ale uz nie je :DD
Ja neviem ,mna vzdy zaujimal sport ,pohyb ,tanec ... sex a vztah az neskor ,ale take smiesne pusinky a drzanie za ruku boli uz v 14 no ja som to nebrala ako vztah, skor take jasenie .

podobny

ale ved este nic nie je stratene. mozno nakoniec aj bohatier pride :D
inak preco by v 16 nemohla mysliet na vztah? ja som na vztah tiez myslel, dokonca aj skor ako v 16. pride mi to normalne, zvlast v jej veku.

wiwwa

Ja som mala 16, moj priatel 21 .. 5 rokov rozdiel... no a zachvilu to uz budu 3 roky co sme spolu

Tak urcite skus :-)

LILIII

ja ako 16 rocna som skusala mamine stekle ,cerveny ruz a mamine svadobne saty ,a tajne dufala ,ze si ma zoberie za zenu nejaky bohatier ,kupi mi prekrasne auto a prd z toho ,vsetko si musim oddriet sama
V 16 myslet na vztah ?!!! Ja neviem asi som divna ja :(