Nebavi ma pocuvat baby, co s tym

Príspevok v téme: Nebavi ma pocuvat baby, co s tym
redmat

caute zistil som ze ma nejak nebavi sa rozpravat so zenami, teda s vacsinou, aj moja priatelka alebo byvale, castokrat sa pristihnem ze ju ani nepocuvam, lebo riesi veci nad ktorymi sa ja ani nepozastavim, nebavi ma vobec riesit malichernosti, otazka skor na chlapov ako velmi je pre vas dolezite ci si rozumiete v komunikacii s priatelkou ? aby ste si to len tak neodsedeli ale proste vas bavilo sa s nou rozpravat a hlavne ju pocuvat, a taktiez je pre vas dolezite aby mala zmysel pre humor podobny tomu vazmu ? zaujima ma aj nazor zien samozrejme, vdaka

kimi009

S priatelom myslim sme na jednej vlne ale tiez presne viem kedy vypol odposluch...a vtedy si poviem ze radsej toto porozpravam zajtra kamoske a zmenim temu...je to sranda ako sa hned zapne ked napriklad poviem ze to nove volvo ma ake pekne denne svietenie:-) alebo nech mieste raz vysvetli preco niektori hokejisti maju lavacku hokejku ini pravacku:-)...alebo ze ten federer mi isiel na nervy ako hral...tiez nemam rada vojnove filmy ani vsetky tie ciernobiele dokumenty o vojnach...ale obcas ma predsa nieco zaujme tak to rozoberieme...trosku ma pouci:-) mne to nevadi...lebp on vie ze mam prehlad ... a potom hned je inacnaladeny rozobrat aj inu temu ktorej by sa normalne radsej vyhol...takze myslim ze aj chlapi su ochotni sa rozpravat o tom co ich v podstate nezaujima len toho nesmie byt vela a treba sa vediet vcas zastavit:-) mam v okruhu par kamaratok aj znamych ktore nemaju chlapa alebo im vztahy nevychadzaju...no presne viem preco...rozpravaju o nicom,rozpitvavaju donekonecna istu vec...aj sa im snazim poradit ze toto nemozes riesit s chlapom s ktorym si mesiac...ako hrach na stenu:-)

redmat

ano nie sme uplne na rovnakej vlne, ale ona ma aj vlastnosti ktore mi imponuju, a jasne ze ma pritahuje fyzicky, ono to tak vacsinou byvalo ked sa mi s nejakou babou dobre rozpravalo, tak tam nebola fyzicka pritazlivost ci uz z mojej alebo jej strany, a betacyklon mas pravdu tiez si pripadam ako rozmaznany ked to po sebe citam =)

MultiLevel

redmat, s priatelkou nie ste na tej istej urovni, ci vlne. Ak je to pre teba prilis velka prekazka, najdi si partnerku na svojej vlnovej dlzke. Inak toto si musel o nej vediet este kym ste sa dali dokopy, nie? :-D Na to je to obdobie chodenia, aby sa ludia stretavali a rozpravali

redmat

ja som tom nemyslel tak ze vsetky zeny su nudne a maju konverzacie o nicom, samozrejme ze aj muzi su taki ktorych by som najradsej zadrhol ked zacnu vypravat, a mozno si to aj o mne niekto mysli, pri priatelke mi vadi to ze nevie alebo nema svoj nazor na veci, bud mi da zapravdu alebo povie nieco co je uznavane vacsinou, mna bavi si vymienat nazory a argumentovat, chapem ze obcas sa treba bavit aj o kravinach alebo kazdy den vypravat o tom ze maju zlavy v deichmanne a pekne tricko v takku, taktiez mam rad humor s myslienkou, kde treba byt trocha domyslavy, nie ako ked sme s jej kamoskami a jeden z jej frajerov povie akoze vtip o sexe a idu sa vsetky usulat, pritom je to uplna zhovadilost, ja tu nechcem vyzerat ako nejaky slusnacky horenos, alebo trtko ale snad niekto chape co som chcel napisat

MultiLevel

podla mna nie si zahladeny do seba :-) Ani mna nebavi casto komunikacia so "stadom", prosto to vycerpava. S ludmi bez nazoru, bez vlastneho usudku sice komunikujem, neodsudzujem, ale nestretavam sa s nimi :-)
ty vsak pises, ze ta unavuje pocuvat aj partnerku...stalo by za to, aby si opisal, v akych konkretnych veciach ta nebavi pocuvat ju. Ja tiez ledva drzim, ked partner 4 hodiny rozprava o tom, ako si ide zatriet cosi na aute...a aj on asi "umiera", ked mu nestastna hovorim o tom, ako naj kamoska nechce spavat s priatelom :-D Ale dolezite je, ze okrem takychto prkotin sa vieme porozpravat spolu ako s nikym inym... :-)

jda

Poviem ti, že ani trochu ti nezávidím. Mňa síce vychovávali obaja rodičia, no viac som si zrejme brala k srdcu slová od otca + vyrastala som so starším bratom. A vieš ako to dnes vyzerá? Najdôležitejší je pre mňa šport, zábava, posedenie pri pive. Povahovo som fakt ako chlap, na všetko sa snažím pozerať racionálne a pod. V našom meste mám jednu jedinú kamarátku, s ktorou sa dokážem porozprávať a aj to len preto, že je to hokejový nadšenec. Inak som zistila, že si so ženami zväčša nemám čo povedať - nakupovanie ma prvádza do zúfalstva, klebetné posedenia pri kávičke tak isto... Keď som prišla na VŠ, čakalo ma tam 55 dievčat a jeden chlapec. No celé zlé.
Takže koniec koncov možno aj viem, ako sa cítiš. :-)))

bubinko83

a ty si mysliš že ženy vždy bavi počuvat mužov? :) je to to iste .Asi si moc zahladeny do seba a potrebuješ dospiet.

Agnes998

Minule sme boli s priatelom na ture, isli sme cez les a dobehli sme jednu dvojicu, ktora isla pred nami. Muz videl ze ideme rychlejsie a tak nam uhol aby sme ho mohli predbehnut. Jeho zena isla dalej a stale rozpravala, nevsimla si, ze muz uz za nou nejde. Isli sme za nou a ona stale len rozpravala rozpravala rozpravala, uz to trvalo dost dlho, nakoniec jej muz na nu zo zadu zakrical, ze hej pockaj ja som tu vzadu. Bolo to docela srandovne. A priatel mi potom povedal, ze je rad, ze ja tolko nekecam. Ja fakt vela nekecam, som skor ticha, on keca viac jak ja.

MultiLevel

redmat, toto je moj celozivotny problem.....su ludia, s ktorymi milujem rozhovory a potom su ti, s ktorymi ma to nudi, nebavi a vycerpava :-)
az stretnes zenu s podobnym myslenim ako mas ty, zazijes co to je, aj v tejto teme spominany, orgazmus pri rozhovore :-) Nerob si tazku hlavu z toho, ake je to teraz. Prosto si nenasiel spravnu zensku...