Smotanka verzus modre z neba?

Príspevok v téme: Smotanka verzus modre z neba?
novinka73

Jurdiniova :cez vikend mi ostalo zle z toho , ze jedna "modelka! cize stetka mala na sebe handry za 60 000 eur ...a potom zase v stredu zacne Rozboril ukazovat hladne deti bez elektriky...

nie je vam ludia z toho zle

cely svet sa mi zda naruby , preco su rozdelene takto peniaze ..mlady hokejista alebo futbalista , pripadne herci dostavaju neskutocne peniaze a na druhej strane deti zomieraju od hladu

ukazu v modrom z neba nejake postihnute dieta , ktore nema ani na vozik a vzapati slavny futbalista alebo ina celebrita mu velkodusne da velky sek na ktorom su metrove cislice velkodusnych tisic eur , alebo cely kolos nejakej spolocnosti ...
mne je z toho zle cela spolocnost je chora aj cely svet

novinka73

RNG , ty si to presne vystihol ako je cely svet manipulovany ILUMINATMI a rokefelerovimi spolkami a ich tajnymi stretnutiami ..pocnuc americkym prezidentom , cez cirkevnych lidrov. sportovych klubov , filmove hviezdy ...samotna mafia , ktora je denne cez satelit sledovana tajnymi sluzbami ministerstviem , ktore potom vzapati beru od mafianskych gengov neskutocne peniaze za prostutuciu a drogy , lebo im je vlastne takto poskytovana ochrana statu-mafianom
mas pravdu aj v tom ako je vsetko manipulovane proti rodine , rase, viere ....

novinka73

luciano , nepochopil si ma podla mna by mal byt svet nastaveny tak aby nemusel zbohatlik davat v modrom z neba peniaz na zakladne veci pre zivot deti ...ja nikomu nic nezavidim ..nech ma kabele za 3 000 euro mne je to suma fuk ...len ma stve , ze musi existovat nieco take ako modre z neba , kde zbohatlici davaju almuzne detom ...nemalo to byt tak , ze jeden prepije za vecer...ako bolo publikovane v novinach , ze v anglickom bare sa pretekali synacikovia ruskych oligarchov a prepili za vecer cenu bytu v londyne pre smrtelnika a vzapati ukazu cernoskov , aby im niekto poslal 5 euro na vakciny a stravu ...poukazujem , ze taketo nieco by nemalo existovat

luciano

Nezávidím celebritám ich peniaze. Väčšinou si ich museli poriadne vydrieť. Verte, že stať sa celebritou nie je med lízať. A kto si myslí, že je to jednoduché, tak nech to skúsi. Žijeme v slobodnej spoločnosti, kde sú šance pre každého rovnaké. Kým som ochorel na schizofréniu, sám som bol celebritou a verte, že som sa musel poriadne obracať. Neverili by ste, koľko nepriateľov má taká celebrita. A hlavne závistlivcov. A ak celebrity dávajú peniaze na charitu, tak to treba len oceniť. Sám som dával nemalé peniaze na charitu a považoval som to za svoju morálnu povinnosť.

sindycam

ono aj medzi ovcami sa najdu teple ovce
a feudalizmus je urcite lepsi ako otroctvo
myslim pre otroka,nie otrokara

0vecka

2 v zase terba povedat ze sa to za poslednych par sto rokov iba zlepsilo. Zase nadavajte si co chcete ale kapitalizmus je lepsi ako feudalizmus. Co sa buzikov tyka co ta potom ze to chcu spolu robit dvaja ludia rovnakeho pohlavia? Podla mna sme v tomto ako ludstvo pekne zaostali. Nejake registrovane partnerstva tu mali byt uz davno.

ajlds

Televizia je zalozena na oblbovani a hrani na city divakov.
Smotanka je brak o snoboch a ich snobskom zivote. Osobne judiniovu neznasam, bratislavska krava vypatlana. Ja byt chlap ani o nu nazakopnem.
Modre z neba je slzave udolie, ktore tiez nepozeram pokial si nemienim navodit depresiu.

RNG

Dnes vsetky media sluzia otrocky globalnej moco, co to cele diriguje spoza opony. Vcitane samozrejme politikov, ktori tak isto sluzia as su defakto len babkovi, rozni riaditelia podnikov a bank, a praktizuju sa zasady ovladania mas, ktore pracuju uz tisicrocia a to je "chlieb a hry" a "rozdel a panuj"
Teda nakrmit nas dostatocne, aby sme sa neburili a zabavit, aby sme nem,ali cas na rozmyslanie. A co sa tyka toho, ze maju strach , ze by sa ludia spojili/zjednotili proti nim, tak treba kazdeho s kazdym rozostvat, deti proti rodicom, zeny proti muzom, podporovat treti "sex"(teplych), rasu proti rase, stat proti statu. Podporovat individualizmus a potlacat viery a moralku, labo ta by mohla viest ludi k spojeniu sa pod nejakymi spolocnymi zaujmami.