Bizarna uchylka?

Príspevok v téme: Bizarna uchylka?
enasa

Ahojte. Kusok sa hanbim lebo mam az taku pubescentnu otazku, hoci tie roky ma uz davnejsie minuli. Nuz, nedavno som si u seba uvedomila existenciu uchylky, pre ktoru sa mi este nepodarilo najst meno a bojim sa to pred novym priatelom povedat, ze to neprijme. Ide o to, ze ma strasne berie predstava sexu so zamaskovanym muzom. To by sa este dalo, ale este viac na mna zabera predstava sexu so sci-fi priserou :D co by sa dalo riesit kostymom. :) A moja otazka znie. Prijali by ste to od partnera alebo sa vam to zda moc uletene? :)

doubledog

mne by sa to zdalo fakt moc uletene.

ale urcite nie si sama, sex s priserou nie je az taka zriedkava zenska predstava.

Agnes998

Uprimne, mne keby chlap povedal ze sa mam prezliect za nejaku obludu tak by som sa zhrozila a nesuhlasila s tym. Este tak nejake kostymy ako zdravotna sestra, prostitutka, s prizmurenim vsetkych oci mozno este nejaka Snehulienka ale to by bol uz strop. Ale sama urcite nie si, su vselijake uchylky, je napr. ista komunita ludi co sa prezliekaju do kostymov plysovych postaviciek a maju spolu sex. V Amerike sa raz ped rokmi stal pripad ze polovnik zastrelil cloveka, oni mali zraz tito uchylaci, prezliekli sa do vselijakych tych postaviciek, tento bol tusim medvedik a neviem uz z akeho dovodu odbehol do lesa a tam si ho polovnik pomylil so skutocnym zverom a odstrelil ho. Takze vidis, tvoja uchylka este nie je najhorsia. Skus si na nete najst komunitu ludi co to citia podobne, mozno nieco najdes. No a ako to povedat priatelovi, ako vidis, chlapi tu reagovali rozne, niektori by s tym nemali problem, niektori by ho mali. Skus to priatelovi len tak nadhodit, spytaj sa ho najskor, ze aky ma nazor na to, ked sa ludia pri sexe prezliekaju do roznych kostymov. Ak ti povie ze ano, toto sa mu paci, nadhod, pocula som, ze niektori sa dokonca prezliekaju do kostymov scifi priseriek, vies si to predstavit? No a uvidis reakciu. Ak sa zatvari zhnusene a zacne rozpravat ze toto je nechutne tak mu to navrhovat radsej neskusaj a priserky si predstavuj.

Dano00

Choré
Daj sa liečit!
Keby mi toto moja povedala tak si o nej myslim svoje ale určité by som s tým nesuhlasil.

enasa

Caliboo - hej tomu ver ze by som stala v prvej linii so slinou v kutiku :D ale nie, vzita predstava klasickeho mimozemstana ma nepritahuje. To uz vazne skor daky osvaleny tvor, ktory ale paradoxne nie je nasilny :)
Za prve som rada ze neprebehla vyrazna snaha o zatratenie mojej existenie :)
Na druhej strane som tak trochu dufala, ze sa daka zena pripoji, ze aj ona to tak ma a budem si pripadat o kusok menej nepatrcne :)