Žalúdok, candida

Príspevok v téme: Žalúdok, candida
Emare

Dobrý deň, pán RNG, chcem sa opýtať na viac, myslím že súvisiacich príznakov-ochorení. Mám 21r. Posledný rok ma trápi vag. mykóza, na kt. som sa už x-krát liečila, no stále sa vrátila...ale o tom som už prečítala všetko možné, vrátane Vašich príspevkov na túto tému. Začala som brať teda oregánový olej, výťažok z grapefruitových jadierok a kokos. olej. nejedla som žiadne podoby cukru, ani zemiaky, ani klasickú ryžu(len natural hnedu)....väčšinou zeleninu aj cmar s živou kultúrou a pod... na chvíľu bol pokoj, avšak začala som kus aj jesť curky, no nie veľa. a zase...ešte k tomuto všetkému chcem dodať že mávam pálenie záhy(na ktoré som tiež prečítala aj Vaše príspevky) no celkom som neporozumela čo treba vlastne jesť? keď píšete,že je to nedostatok kyselín v žalúdku, a treba teda jesť zásadotvorné potraviny a žiadne cukry. ako mám docieliť teda aby môj žalúdok správal normálne :-( rovnako ako aj s tou candidou.. (ešte chcem dodať že nikdy som nekonzumovala žiadne sladené, chcemické napoje ani nič také...)veď pijem väčšinou minerálku, vodu, bylinné čaje... je miliarda ľudí čo sa stravujú vo fastfoodoch, pijú coca colu a neviem aké svinstvá a nemajú žiadne takéto problémy, ja som už zúfalá :-( ešte jedna otázka, keď idem si ľahnúť po obede, alebo pospať kus, vždy keď sa zobudím bolí ma brucho, mám kŕče v bruchu aspoň ďalšie dve hodiny...(spím pomerne s vystretým bruchom...) Dúfam, že si nájdete čas na tento "román" a poradíte mi ako sa stravovať, čo robiť, aby som mala zase pokojný život...ďakujem

RNG

Sorry, toto sa im podarilo uz vymazat, uvediem iny zdroj
life-enthusiast.com kde musis pridat www. co nemozem, inac to je automaticky vymazane, nechapem pre co, kedze sa jedna len o informaciu, nie o reklamu.

RNG

To su vsetko podvodne produkty, lebo pravy povodny patentovany citricidal je sice vytazok z grapefruitovych jadierok, ale je chemicky zmeneny, , kde bioglavonidy, tj najma polyfenoly su chemicky zmenene na ovrela ucinnejsie quaterniove zluceniny.
Az tento produkt, nie len vytazky z jadierok , je tak silne ucinny, ako to tvrdia na svoj slaby vyrobok. Proste zneuzivaju to, ze ludia nemaju o tom spravnu informaciu.
Takze hladaj len povodny citricidal dnes ako Citricidal profesional, od firmy BioChem Research corp, ktora ho kedysi asi v roku 1982 patentovala.
Tj sa nejedna o prirodny produkt, ale zmeneny chemicky. Ten prirodny vytazok zo semien ma len malicky zlomok ucinnosti praveho povodneho citricidalu.
Pozri na
www.naturalingredient.org

Emare

a ktorú zmes mikrovláknin a probiotík máte na mysli, na trhu ich je veľa, ktoré su podľa Vás pomer kvalita-cena najlepšie?

Emare

našla som zase veľa, no nie to čo by som zrovna chcela. Citricidal, professional strength ako píšete, dá sa aj niekde v SR, prípadne ČR kúpiť? alebo len niekde v amerike? iste viete, prosím pošlite linky. ďakujem.

RNG

Vytazok z grapefruitovych jadierok je prislaby, na to ho treba chemicky zmenit na zmes quaternialnych zlucenin, co predavaju dnes len pod menom, citricidal, profesional a vyraba to dnes zatial len povodny vyrobca, firma BipoChem research. Ostatni z toho pod natlakom farmacie a jej sluhov odpochodovali. Takze zatial zabudni na ine vyrobky, ako GSE z firmy NutrioBiotic, citrovital, citrogrape a podobne. Zasadotvorne potraviny nemaju nic spolocne s kyselinami v zaludku. To su potraviny ktore inde v tele vytvoria zasaditost. Kyseliny v zaludku sa tvoria v parietalnyc bunkach stiepenim kuchynskej soli=NaCl na HCl a NaHCO3, kde NaCl , CO2 a voda H2O su v krvi v dostatku.
Ak parietalne bunky poradne nepracuju, tak sa do zaludka nedostane dost kyselin, a jedlo v nom miesto toho aby sa rozlozilo tak kvasi a hnije.
Celkove na travenie je potrebne dostatok kyselin, roznycyh enzymov, mikrovlaknin a probioticky obsadene creva.
Co z toho chyba sa da doplnit, najma kazdemu odporucam brat extra zmes mikrovlaknin a dosadzat si z casu na cas kvalitne probiotika.