Nie som si ista diagnozou a neviem sa pohnut z miesta...

Príspevok v téme: Nie som si ista diagnozou a neviem sa pohnut z miesta...
nocny motyl

Ahoj...ani neviem kde zacat...v 17 som mala urcity problem so sebaposkodzovanim atd priblizne pred rokom som sa rozhodla schudnut aj ked som podla okolia posobila normalne ci celkom stihlo pri vyske 168 som vazila 57kg zacala som chodit na prechadzky strazila si jedalnicek az som postupne prestala uplne jest schudla som na 42 no neskor nastal presny opak a ja som sa zacala prejedat...doslovne vyzierat chladnicku az pokym mi nebolo zle a aj to som bola schopna do seba este nieco natlacit...moja vaha skakala ako blazniva hore a dolu v zavislosti na obdobi neskor som presla na veganske stravovanie no boli to prilis male porcie a bez bielkovin iba tri krat denne plus pohyb celkom mi to vyhovovalo po lete som vsak opat spadla do systemu jem nejem pribrala som na povodnu vahu a neviem ako to dat do poriadku...mam 23 a nechcem trapit svoje okolie...moja mama o problemoch vie...ako to mam riesit? da sa to nazvat atypickou bulimiou?.... prosim o radu denno denne sa idem zo seba zblaznit neviem fungovat v realnom zivote pretoze moj svet sa toci okolo postavy oblecenia do ktoreho sa nevojdem alebo naopak je mi privelmi volne a cely svet sa toci....ja mu jednoducho nestiham...znie to detinsky hlupo....ale neviem si pomoct

zrkadlovka

Neobtazujes ma, pretoze na vsetko je odpoved dokonca jednoduchsia ako
si myslis. Uz som sa zaregistrovala a mozes mi pisat
na email. ;-)

nocny motyl

ZRKADLOVKA...NERADA KOHOKOLVEK ZATAZUJEM...MOZNO TO ANI NIE SU TAK ZAVAZNE VECI ABY SOM ICH SAMA NEPREKUSLA...NO ZAROVEN MOZNO POTREBUJEM NIEKOHO KTO MA NEVIDI NEPOZNA A NEBUDE SUDIT....ak by to tebe neuskodilo a nasla by si si obcas chvilku na precitanie a odpisanie budem len rada...s malou dusickou posielam odpoved...mohli by sme prejst na nejaku emailovu komunikaciu? za odpoved opat dakujem a myslim to uprimne......

zrkadlovka

nocny motyl... verim ti, ze si sa uzavrela... je to obranny mechanizmus tvojho ja, ktory sa spusti automaticky...u kazdeho je to ine...no ale to neriesi tvoju situaciu a hlavne ti to zakuklenie skodi. Ak chces vyriesit tvoju situaciu, musis byt silna a zacat tam, kde to najviac boli... intuitivne sama vies, co je tvoj hlavny problem a ked aj nie... tak zacni tym, co ta prve napadne. Mna nepoznas... nemas mi preco ani verit a ani neverit... a ponukam ti tu pomoc. Ak chces spravim ti zrkadlovku, aby si pochopila, preco sa ti deje to, co sa ti deje a preco sa nemozes pohnut z miesta.

NOCNY MOTYL

prezyvka 55 ja nie som jedno z tych typickych dievcat byvala som uplne ina...a ciastocne inou som ostala....jedalnicek som skusala...neuspesne...nie je to o voly...ide o to ze sa vo mne pri naznaku stresu vsetko preprogramuje od tych najmensich az po tie viac zavazne situacie...neviem si poradit ani s beznym zivotom.... zrkadlovka...nezijem ale mala by som...mozno tusim o co ide...ale tych skrytych a nedoriesenych situacii z minulosti sa nakopilo neurekom...neda sa to zratat a sama netusim cim zacat...cez vztahy a neuzatvorene situacie ktore ostali tak povediac nedoriesene az po nulovu sebadoveru ktora kamsi usla... posledny rok som zila tak trochu inak ako vacsina mojich rovesnikov a nemyslim tym stravu....pacilo sa mi to aj ked to z casti znamenalo vela dat patnasobne sa mi to vratilo...no mozno som chcela zvladnut viac ako som bola naozaj realne schopna.... viem ze potrebujem pomoc... no moja dovera v ludi je nizka a moje ja uzavrete a skryte pred vsetkym...

Prezývka55

Tak vela dievcat ma v zivote len 3 zaujmi: oblecenie, postava, vztahy.

Ja by som si na tvojom mieste zostavil normalny jedalnicek alebo si ho daj zostavit lekarom a dodrziavaj ho.

zrkadlovka

Ahoj, tvoj problém máš ty v hlave. To, že sa tým trápiš poukazuje na skutočnosť, že sa jedná o zrkadlenie niečoho, čo nežiješ, ale mala by si. Z týchto viet sa asi moc nevysomáriš, ale ver mi, odpoveď na tvoje trápenie môžeš nájsť v sebe. Ako? Pomocou metódy zákona zrkadlenia. Ak si pripravená riešiť skutočný problém, a nie iba vzniknutý symptóm, daj vedieť.