Detoxi - pad - náplaste liečivé

silvias

Takže udávam kontakt na tie náplaste je to www.fifija.com má ju jeden pán čo tie náplaste predáva a zaoberá sa aj liečením volá sa Ján Fikík!!!
Tie náplaste sa dajú kúpiť v obchode v Košiciach alebo sa dajú objednať!!

silvias

SHAKTI dúfam aj ja že mi aspoň trochu pomôže no uvidíme človek musí skúšať všeliaké veci len a len aby mu to pomohlo a napchávať sa liekami je podľa mňa oničom no uvidím a kontakt ti určite dám v pondelok ti napíšem!!

SHAKTI

Super urcite to chcem vyskusat,ja sa detoxikujem pravidelne..ludia nevedia,ze bolest hlavy,nafuknute brucho,kozne problemi...to vsetko a mnoho dalsieho su len toxiny v nasom tele a detoxikovat sa treba pravidelne. skusam rozne metody a tato vyzera vazne zaujimavo!Ja tu naplast budem mat urcite ciernu :) Tak nech ti to pomoze a prosim ta nezabudni na ten kontakt.Velmi pekne dakujem.

silvias

SHAKTI neviem žeby niekomu bolo zle lebo tú píšu že to nemá žiadne vedľajšie účinky no tak uvidíme ja som bola len zhrozená ked som ráno vstala a moje náplaste boli úplne hnedé až taký maz z nich tiekol toľko škodlivýn máme v tele a ani o tom nevieme je to lepšie určite než neaké lieky furt do seba pchať odporúčam vyskúšať a uvidíte!!!

silvias

SHAKTI ten kontakt ti určité dám ale mám ho doma a ja som teraz v robote tak až v pondelok ked prídem do roboty!!!
A ako sa cítim to ťažko povedať to musím aspoň 2.kúry vybrať a potom sa uvidí ale moja teta vybrala 1.kúru a cítila sa veľmi dobre a všetky bolesti čo mala jej postupne vymizli!!Tak teraz skúšam aj ja!!!

SHAKTI

Dakujem silvias fakt to vyzera zaujimavo,nevies mi prosim ta napisat kontakt kde sa to da objednat?Nie som z Kosic. A ako sa citis??

silvias

SHAKTI sú to náplste ktoré sa prikladajú na spodok noh,alebo na polestivé miesto a nechá sa to 8-10 hodín pôsobiť a vyťiahne ti to z tela všetky škodlivé látky,urobí ti v tele takú detoxikáciu tela - teda očistu ja si to dávam už tretí den aj teraz to mám!!Sú to také japonské náplaste a užívajú sa tak 5.dní niektoré cez noc a aj cez den!!!Ak máš náplasť čiernu ak ti to sfarbí na čierno to znamená že máš v tele veľa toxínov a ak máš bielu náplasť to znamená že si v poriadku alebo to miesto na ktoré si si prilepila je v poriadku a tvoje problémy pramenia z ničoho iného.Jedná kúra stojí 729,- Sk ja to kupujem v Košiciach je taký obchod kde sa to dá kúpiť a aj na dobierku sa dá to objednať no uvidíme ako to pomôže!!!