Detoxi - pad - náplaste liečivé

mentolka123

ahojte, no nič v zlom, ale pracujem ako detoxikačný poradca a musím vám napísať, že žiadne náplaste ani iné obchodné zázraky ešte nikoho nedetoxikovali. Očistiť telo sa dá iba pravidelnými očistými kúrami, stravou a čistením hlavy od emocionálnych jedov....

zuzka3

Ja som vyskúšala už niekoľko týchto náplasti, ale najviac sa mi osvedčili tie z www.naturmedic.eu, dokonca je tam možnosť kúpovať ich aj za veľkoobchodné ceny. Objednaný tovar mi bol doručený na druhý deň.

silvias

Chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosti a náplasťami a či jeho vankúšik bol biely aspoň raz,alebo stále bol hnedý až čierny!!

silvias

Mne sa to hned ukáže asi po 2.hodínách už mám náplaste hnedé,ale neviem či vôbec budem mať niekedy aj biele náplaste v mojom prípade sú stále hnedé lebo ja mám veľa tých toxických látok v tele a pritom nefajčím,ani nepijem alkohol!!!

RNG

Ucinnost detoxifikacie zavisi od hrubky koze, Ludia, co maju tenku kozu na patach sa detoxifikuju podstatne intenzivnejsie. Ako aj ti, co maju vlhku pokozku
Takto detoxifikovat mozno aj ine miesta na tele, napr pri burzitide pomaha dat ich na postihnutu cast.

silvias

Už som vybrala 3.balenia tých náplastí a stále ich mám tmavohnedé teraz musím počkať 1.mesiac a potom uvidíme a ked sa mi stav zlepší,alebo budem sa cítiť trochu lepšie tak si zasa kúpim no uvidíme ako to bude fungovať,ale viem že veľa ľudom to pomohlo!!!

silvias

Daniela ja si dávam už tretiu kúru týchto náplasti,ale mám ich stále tmavohnedé až čierne niekedy ale určite sú ľudia ktorý majú aj biele vankúšiky ale ja to určite nie som!!Neviem ako to funguje ale môj otec fajčí a nemá až také také tmavé ako ja a ja pritom nefajčím nepijem a stále to mám čierne a čierne!!!

danniela

Veľmi by som chcela vedieť, alebo je niekto, kto sa dopracoval k celkovej očiste - teda k bielym vankúšikom ?
... a po koľkých kúrach asi ?

silvias

Teraz už beriem druhú kúru týchto náplasti stále mám čierny vankúšik a to znamená,že mám stále veľa toxických látok v tele!!!
Odporúčam každému skúsiť tie náplaste a sám sa presvedčí aké svinstvo má v tele!!!