Gynekológ Košice

Príspevok v téme: Gynekológ Košice
melandine

zdravim,
viem, ze tato tema tu uz bola viackrat, ale z toho hladania dobreho gynekologa som uz zufala.. momentalne chodim k Jelenekovej, no chcem odist, mam 24, nikdy mi nerobila USG, cytologiu, proste NIC, ziadne vysetrenie (okrem vyteru na mykozu, ktoru som mala opakovane veelakrat z neznameho dovodu). Citala som uz vsetky fora, Luptak- nezaujem ak ma zena problem, Muranska- nezaujem o tehotne, Matyi- nekomentujem, takto to ide dookola so vsetkymi. Najprv same pozitiva a potom uz len negativa. Teraz sice este neplanujem babo, ale chcela by som dobreho gynekologa, ktory by mi urobil VSETKY vysetrenia, vedel pomoct v pripade mykozy a do buducnosti bol aj dobry pri tehotenstve. Je niekto taky?:)Poznate Sedliaka? alebo Murina-o nom sa pise dost malo.. Alebo ku komu ist? Dakujem

Ja som

Presne tak s chlapov su oveeeeela lepsie gynekolovia ako zo zien, myslim ze je to preto ze maju nizsi prah bolesti a preto su citlivejsie

melandine

no ked som sa dozvedela od kamosiek, co vsetko im ich gynekologovia robia, bola som prekvapena a zaroven zhrozena, ze ja som vlastne nikdy ani preventivnu prehladku nepodstupila...sestricka jej muz, smejem sa:D ale ano, bud ta stara sestricka, alebo sem-tam jej muz :D

fero11111

ja stebou plne suhlasim:) sak je to stara pani na dochodku co odnej cakas mna vobec prekvapuje ze mlade kocky knej dokazu chodit sestricka je jej muz ze :)?:) ked dobre viem

melandine

fero11111, ked si kamoska o nej precita komenty na modrykonik, tak nadsena nebude urcite..... podla mnozstva negativnych komentarov je jasne, ze nejde o vymysly...

klariqa

murin je skvely, mlady, ale skuseny a aj vemi dobry porodnik. V rodine sme mali dost komplikovane tehotenstvo a bravurne to zvladol. sestricka nic moc ale o nu nejde, ak dobry gynekolog urcite on

michael 1

Najdi si gynekologa, a nie gynekologičku. Nech mi prepáčia všetky odborníčky v tomto obore. Mám svoje dôvody ktoré tu nechcem rozoberať. Napíšem len toľko:Určite máš väčšiu šancu vybrať si lepšieho odborníka u chlapov(aj ked by to malo byť paradoxne na opak) ako u žien.