Modriny na členku - vytvorené bez príčiny

Príspevok v téme: Modriny na členku - vytvorené bez príčiny
veducinka

minulý víkend som si všimla, že na členku mám modrinu, myslela som, že som sa niekde udrela - pred troma dňami sa pár centimetrov nad ňou vytvorila ďalšia a dnes ráno som našla nad tou druhou tretiu - sú vo veľkosti 1 eura, nebolia na dotyk, sú fialovomodré - členok ma mierne pobolieva, ale to možno bude z balerínok, či vysokých topánok - modriny sa tvoria len na pravej nohe - netuším, čo to môže byť, plánujem ísť k obvodnej, ale na nete sú samé stresujúce diagnózy od leukémie po neviem čo - kŕčové žily to nie sú na sto percent - prosím, má niekto skúsenosti, info, či sa báť, resp. ? ďakujem

ahjajjaj

dačo ako kŕčové žily. Nohy máš preťažené, a popraskali ti nejaké drobné cievy. Mala by si každý deň oddychovať tak, že máš nohy vo zvýšenej polohe.

veducinka

nepamätám sa, že by som si ho vyvrtla :D aj keď pri tých opätkoch, čo nosievam si o to už dlhšie koledujem

lilyiankaa

nemáš náhodou vyvrtnutý členok? vtedy sa na členku vytvorí modrina a aj bolí ..takže ja myslím, že sa bude jednať práve o toto ...a s tým ani netreba chodiť lekárovi, kúp si octanovú masť , miesto si potieraj a obváž .....