Chorá 4 týždne a tehotenstvo?

Príspevok v téme: Chorá 4 týždne a tehotenstvo?
ivushik

Ahojte, menzes mi meska 12 dni (mam ho nepravidelny) a som opakovane chora uz takmer mesiac s tym ze mam problem s dychacimi cestami a v moci mi nasli kus krvi, teraz beriem antibiotika, od vcera. Test som si robila 9.den meskania a vysiel negativny. Aj tak sa bojim ci mozem byt v tom, mam take napate podbrusko, bolia vajecniky, a prsia take napnute, zle mi nebyva. Moze to byt aj PMS? Ku gyn by som sla, ale az ked sa budem citit fyzicky lepsie. Na dieta sa este necitim pripravena,dufam ze naozaj necakam.

pe84

neboj sa vopred, takto sa mozes citit aj zo stresu, keby si bola tehotna, test by ti vysiel pozitivny, ak mu neveris, kup si este jeden a kvalitny, vraz do toho aj viac eur, za pocit kludu, ti to stoji, nech sa mozes sustredit na ucenie, inak menzes ti podla mna meska kvoli chorobe, neboj sa...

Fleur-de-lis

veď tie napäté a citlivé prsia to môže byť pms.
Inak neviem.
Mrzí ma to, že máš teraz takéto stresy, ale je to výsledok tvojho životného štýlu, tvojich rozhodnutí.
No držím prsty, nech sa ti to čím skôr vyjasní.

ivushik

stále nič.som nervózna, nedá sa mi učiť a v pondelok mám skúšku.prsia mám zvacsene.neviem ako sa ukludnit.moj gyn ma dovolenku

ivushik

ja sa bojím len kvôli tomu, že mám prsia také naliatejšie, ale môže to byť aj tými hormónmi, že sa mi to tam kvôli chorobe narušilo...čo mi poradíte, mám si spraviť ešte jeden test? lebo nechcem dlho čakať, ak som tehotná tak to chcem riešiť

Fleur-de-lis

tie príznaky mi tiež prídu skôr na PMS. A choroba mohla emko oddialiť.
A na dieťa sa necíti veľa žien, ale by ti porozprávali ako sa to zmenilo, keď mali svoje bábo na rukách :)

ivushik

V to dufam. A tehotensky test dr.max je dost spolahlivy? Stale mam kus strach, lebo testy nie su vzdy spolahlive, ale na 9. den by to uz malo ukazat riadny vysledok si myslim