Problém s príjmom potravy

Príspevok v téme: Problém s príjmom potravy
serena6

Ahojte. Pisem sem prvy x takze sa vopred ospravedlnujem ak sa opakujem s podobnymi otazkami ako ludia vopred . Mám velke problemy s prímom potravy . Vsetko to zacalo velkymi depresiami ktore ma prenasleduju pár mesiacov . Prisla som vo svojom zivote o najdolezitejsich ludi ktorych viac neuvidim . Zacalo sa to na jar ..vravim si,musim zmenit myslenie,niecomu sa venovat aby som smutok odohnala . Takze som zacala pomalinky cvicit,zmenila som stravu,citila som sa lepsie . Zial moje depresie boli silnejsie a zacalo mi to vplivat aj na stravu . Cvicila som pomaly 4hodiny denne,prijem potravy bol minimalny. Schudla som na 44kil,no na pohlad som vyzerala ako 30kilova chodiaca kostra pred smrtou . Ked si nato spomeniem je mi do placu . Postupne mi ludia vraveli ako to pre boha vyzeram nech sa vschopym a zabralo . Dala by som ruku do ohna zato ze som trpela mentalnou anorexiu z ktorej som sa dostala sama . Vravela som si fiha super aka som statocna bez pomoci lekara ci niekoho ineho . Opak je pravdou . Moje priberanie sa zvrtlo . Teraz mam opacny problem .Nech robim co chcem nedokazem prestat stale nieco jest . Jem velke ( GIGANTICKE) porcie,pokym mi nieje na vracanie ,odpadnutie no ani to nezabrani v tom aby som prestala . Akoby som svoju prazdnotu chcela zaplnit jedlom. smiene .. Tento x sa chcem z toho dostat nie sama ale uz s odbornou pomocou,objednala som si sedenia u psychologa,chcela by som si dat vypracovat poriadny jedalnicek a zaroven sa spytat aj Vas co pomohlo Vam dostat sa z tejto choroby. Dufam ze sa tu niekto taky najde

cry2

serena, prvý a ten najdôležitejší krok si už urobila- a to, že si sa objednala k odborníkovi.
A čo sa týka jedálníčka- ono nejaký extra jedálníček na PPP neexistuje, ide o to, aby si jedla všetko a v pravidelných intervaloch.