Nadprirodzene javy - duch?

Príspevok v téme: Nadprirodzene javy - duch?
Milos87

Chcel by som sa opytat, ci niekto zazil nieco podobne alebo mi moze nejako poradit. Uz asi tri mesiace sa mi stava, ze sa v noci zobudim na zvlasty pocit uzkosti a po prebudeny mam cele telo akoby zparalyzovane, neviem sa pohnut a sucane citim ako mi niekto sedi na posteli, ale neviem sa na tu stranu otocit. Cele to trva asi 10 minut, potom sa nahle vytrhnem, ale nikto tam nie je. Ked som to porozpraval manzelke, tak mi povedala, ze sa jej to tiez stalo niekedy pred mesiacom!!
To vsak nie je vsetko, priblizne za rovnake obdobie mi nevysvetlitelne zmizli niektore oblubene ponozky, pritom nemame ani deti ani zvierata a manzelka ich vziat nemohla, ptretoze ta ma svoje vlastne. Celkovo mi zmizlo asi 5 kusov ponoziek v celkovej hodnote 15,- eur.
Uz naozaj neviem, co sa deje a zacinam byt z toho dost nervozny.. Je mozne, ze nas navstevuje duch alebo nejaka demonicka sila? Ale naco by jej boli moje ponozky?

doubledog

to je tzv. prackovy duch.

je skoro v kazdej pracke, a oblubuje premiestnovanie ci miznutie panskych ponoziek (asi je zenskej podstaty)

aj v mojej pracke je jeden (jedna?).

ten tvoj je podla mna nespokojny s vasou prackou, tak ta v noci navstevuje.
on ti podla mna chce dat najavo, ze mas kupit novu pracku.

WildWind

precitaj si nieco o spankovej paralyze a hned budes vediet ze to nie je ziaden duch a deje sa to ludom bezne..a tie ponozky su nahoda...tak dade ostali v kute alebo co

ambrozia

No veľmi pochybujem, že duch by sa ulakomil na tvoje ponožky. Už tady takáto téma o paralýze bola a viacerí sa zhodli, že to môže byť spánková paralýza.

luciano, tebe to asi vyvolávajú lieky, ktoré užívaš.

tall

nemal si v poslednom obdobi nejake stresy, hadky, negativne zazitky? podla mojej skromnej mienky, bud za to fakt mozu nervy a horcik by pomohol, alebo ak teda pripustime ze sme energeticke bytosti, a kazdy z nas urcite citil zvlastne pocity ked sa na neho niekto dival, ked bol s niekym a citil negativnu a pozitivnu energiu,a ak pripustime existencie nehmotnych energii, teda takych ktore nie sme schopni vidiet, tak moja teoria je, ze existuju energie, cosi ako demoni, ktore tymto sposobom nadobudaju energiu. myslim ze si na to vyberaju citlive alebo zranitelnejsie bytosti. mozno aj silnejsie, ale tie to nevnimaju. ktovie. ak mas oslabenu "duchovnu imunitu" tak skus zistit preco, je mozne ze prave preto ze si stratil energiu pri tych stresoch, ak si nejake teda prezil v blizkej minulosti, a skus sa dostat do psychickej pohody. magnezium pomaha pri stresoch, preto som to spomenula. mne sa toto tiez raz stalo, predtym som tomu neverila ze take cosi existuje, tak som o tom cosi precitala. je to fenomen, ktory sa vyskytuje vo vsetkych ludskych kulturach uz tisicky rokov a zvlastne je, ze mimo detailov je opisovany kazdym tak isto. osobne som velmi citliva na ludske energie, a z tejto bytosti v miestnosti islo ciste koncentrovane zlo.samozrejme o tom nikomu cudziemu nerozpravam, nech si nemyslia ze som blazon :)su ludia, ktorim sa to stava pravidelne, myslim ze su to precitlivene bytosti a preto sa im to deje. skus tu duchovnu ocistu bytu, za pokus nic nedas. a nejake tie sviecky zapáľ.

tall

a pre pripad, ze by ste tam fakt mali nejakeho ducha, resp skor negativnu energiu, lebo to je asi rozdiel, skuste to tam nejak precistit, vyhodte stare veci, premiestnite nabytok podla feng suej, vykurte to tam nejakou bylinou na to urcenou, tusim salviou, zozente si svatenu vodu a vystriekajte to tam, a tak:)

tall

vedecky sa to vysvetluje ako spankova paralyza, ale co ja viem...skus uzivat horcik, mozno to ma suvis s nervovou sustavou. a tie ponozky v hodnote 15 eur:D to ma pobavilo. obycajne sa stracaju pri prani. parkrat som ich nasla zmotane v inom obleceni, v oblieckach na periny. ale je fakt, ze miznu a to na celom svete, nielen u vas doma:D

Maoam

a neodfuklo ti ich z balkona, ak neboli pristipcovane? ak viseli v susiarni, mozno ich potiahol daky sused...co ty vies

a to su ake ponozky za 15 euri?

giorgio t.

miznuce ponozky za 15 eur.. no najpravdepodobnejsie vysvetlenie asi bude ten duch.. a mozno aj ta casopriestorova fluktuacia, ale na tu ja neverim.. este tak mozno ancient aliens