Nadprirodzene javy - duch?

Príspevok v téme: Nadprirodzene javy - duch?
Milos87

Chcel by som sa opytat, ci niekto zazil nieco podobne alebo mi moze nejako poradit. Uz asi tri mesiace sa mi stava, ze sa v noci zobudim na zvlasty pocit uzkosti a po prebudeny mam cele telo akoby zparalyzovane, neviem sa pohnut a sucane citim ako mi niekto sedi na posteli, ale neviem sa na tu stranu otocit. Cele to trva asi 10 minut, potom sa nahle vytrhnem, ale nikto tam nie je. Ked som to porozpraval manzelke, tak mi povedala, ze sa jej to tiez stalo niekedy pred mesiacom!!
To vsak nie je vsetko, priblizne za rovnake obdobie mi nevysvetlitelne zmizli niektore oblubene ponozky, pritom nemame ani deti ani zvierata a manzelka ich vziat nemohla, ptretoze ta ma svoje vlastne. Celkovo mi zmizlo asi 5 kusov ponoziek v celkovej hodnote 15,- eur.
Uz naozaj neviem, co sa deje a zacinam byt z toho dost nervozny.. Je mozne, ze nas navstevuje duch alebo nejaka demonicka sila? Ale naco by jej boli moje ponozky?

mam56

A z čoho máš strach? Len vám chceme ukázať, že aj my sme skutočnosť. Žiadni aliens, žiadne iné planéty, žiadni iní ľudia.
Sme tu a čo?
Už nám stačilo celé vaše podceňovanie, že sme len rozprávkové bytosti. Nie, nie sme.
Pozri sa, čo sa stane s teroristami a to som im vyhlásil vojnu len z duchovného sveta.
A čo zmôžu proti nám? P.d makový. Všetkých ich zašliapnem ako mravce, čo behajú navôkol.
Koľko im ešte zostáva? Mesiac? Všetci pôjdu hore fujarou. Uvidíš.
Chápem ich logiku, že je to vojna ale taká, ktorú už vopred prehrali.
I FUCK you. D.e and I will be happy.
Voyage to the Hell.
www.youtube.com
Nebojím sa ich, nech ma aj zabijú, aj celú moju rodinu. Roztrhám vás v zuboch, či už tu alebo tam. To mi je jedno.
Ja neverím, ja viem a to nie som ani gnostik.
Ten zvuk praskajúcich končatín mravca pod mojimi nohami je na nezaplatenie, niečo podobné ako hádzanie drobných chudobným z môjho tátoša.
Nie, ja nehorím len hlúposti alebo bludy. Ja hovorím fakty.
You will lose.
I AM here.

cipko

ano bude to spánk. paralýza, ja to mávam tiež, zhruba od osemnástich, teraz mám vyše tridsať, posmešky si netreba všímať, kto nezažil, nevie,,je to dosť nepríjemné, v podstate tvoje telo spí, ale myseľ je hore,serus

dpk1

Ja by som tie ponožky išiel nekompromisne reklamovať...pokiaľ ešte máš ovšem bloček od nich. To ti ako vravím úplne bez srandy.

dilmah

S tými ponožkami je to nadprirodzený jav, pretože sa to deje aj u mňa doma...ja si myslím, že v práčke je čierna diera, alebo že mám doma ukrytých trolov, ktorí mi v noci kradnú ponožky :D Nemá v tom prsty tvoja manželka? :)

RNG

Inac miznutie pomoziek pozorujem aj ja, na vine nie su ani duchy, ani skriatkovia, ale pracky a susicky, kde sa malicke predmety dost casto stratia.

RNG

Nocne mory mozu byt extra neprijemne, drviva vacsina ludi si nevie sny kontrolovat, takze sa tam mozu prejavit extremne stresy a z tym spoojene vycerpanie neurotransmiterov a nasledovne dusevne poruchy z toho.
Thaichi, yoga a meditacia, autohypnoza a niektore doplnky pri tom pomahaju, najma melatonin a vytazky zo st John's wort, tiez SAM-3 , L-theanine a podobne.Z bylin chmel a valerian.
Niekedy je tom spojene s travenim, tj prejedenim na noc, co je vzdy zly napad.Traviaci trakt by si mal skor v noci odpocinut.

anjelik*

Mojava a ja ti prajem a nemyslím to nijak vtipne, aby si raz vyrástla a podobné javy zvládala sama a nepotrebovala na to ani kamennú soľ a ani školených ľudí. :o)

Mojava

aj ja som bola zatvrdilý skeptik a robila som si prdel s každej bububu témy - kým som takéto niečo nezažila a viem čo som videla a cítila u nás v byte a keďže drogy neberiem - viem čo som videla a nikto ma nepresvedčí o opaku. A o tom, že by práve skeptici niečo skutočne riešili, neviem. Viem len, že sú ako ja predtým - vysmiať sa a zhovadiť. Mimochodom bol u nás aj uznávaný prof. z CZ univerzity, a meral to a to už rozoznal dosť šarlatánov, nám povedal že: niečo tu máme, je to dosť merateľné a dosť silné a samostatné. Tiež sme si mysleli, že on neverí, a ukázalo sa, že verí, ale nehlása to verejne. A pomohol nám kontaktom na pána kt. sa tým zaoberá. ...nechcela som to tu rozpitvávať, ale asi sa inak nedá. A tým už končím, radu som dala najlepšiu, akú som vedela...