Zahada jednej obliecky

Príspevok v téme: Zahada jednej obliecky
TinaM

Mozno si pomyslite, ze to tu nema co hladat, ale moja mama je z toho uz "chora". 9 z 10 prani v pracke, pokial perie aj postelne obliecky, sa skonci tak, ze vsetko-naozaj vsetko pradlo, co sa perie skonci v jednej obliecke. A tak sa pytam-cim je to? Mne sa to napr. nikdy nestalo, bude to v pracke?Zacalo sa to diat cca. pred rokom, nezmenila pracku ani obliecky, len sa proste toto zacalo stavat :D
Ja viem, je to vtipne, stava sa to niekomu pravidelne? Nech ju ukludnim, ze sa do domu nenastahovali temne sily :D

poPotvorka

A vsak co ste pipi ?? ... gombiky zapni na perine a tak perte ,potom sa vam do periny nedostane ziadne pradlo ...... ake "vúdú" do frasa

Prádlo

Tinka a nebude to spôsobené silou odstreďovania teda otáčkami?
Priateľka keď dá na vysoké otáčky stáva sa jej tiež toto...

lilyiankaa

ja som prečítala názov témy ako - záhada jednej obličky :D
ale inak stáva sa to aj mne .. ale nemám tam všetko prádlo, len sem tam nejakú fusaklu :) a minule som prala priateľovi mikinu a tam sa mi to nej zamotalo pár ponožiek a aj moje tielko

doubledog

minule som cital exaktny matematicky dokaz toho, ze volne kable sa vzdy musia zamotat.

takze nieco podobne bude nastavat asi aj pri oblieckach.

hdgrt

Nie nie je to bezne z fyzikalneho hladiska dokonca vedecky vylucene. Tvoju mamu urcite niekto uriekol!

Zrejme zajacik Arielko :)